Trwa ładowanie...

Okradł swojego pracodawcę. Trafi za kratki

Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Okradł swojego pracodawcę. Trafi za kratki
dpuugn7
dpuugn7

Wieliszewska Policja została powiadomiona przez mieszkańca Michałowa Reginowa o kradzieży z włamaniem do jego samochodu i kradzieży z pomieszczenia gospodarczego na posesji. Łupem padły elektronarzędzia takie jak wiertarka, szlifierka, spawarka, młot udarowy. Pokrzywdzony wycenił straty na przeszło 7 tysiecy złotych. Sprawcy do samochodu dostali się po wybiciu szyb. Z wejściem do pomieszczenia gospodarczego nie mieli problemów, ponieważ było otwarte.

Policjanci po przyjęciu zgłoszenia natychmiast przystąpili do działania. Trop zaprowadził ich do jednego z mężczyzn, który przez tydzień pracował u pokrzywdzonego. 36-letni Jan M. i 55-letni Stanisław K. zostali zatrzymani.

Materiał dowodowy zebrany przez śledczych z wieliszewskiego komisariatu pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów dokonania kradzieży z włamaniem i kradzieży wspólnie i w porozumieniu.

Za to przestępstwo podejrzanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionych przedmiotów.

dpuugn7
dpuugn7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpuugn7
Więcej tematów