Trwa ładowanie...

Od 2016 roku Wi-Fi w 600 miejskich autobusach

Przetarg wygrała firma CCA

Od 2016 roku Wi-Fi w 600 miejskich autobusach
dqci5hb
dqci5hb

Na początku nowego roku, w autobusach komunikacji miejskiej pojawi się Wi-Fi w standardzie LTE. Urządzenia pozwalające na korzystanie z bezprzewodowego internetu zostaną zamontowane w 600 autobusach - poinformowały Miejskie Zakłady Autobusowe.

Jak dodaje MZA, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma CCA. Limit transferu (na pasażera) to 2 Mb/s. - Pracujemy by dać naszym pasażerom dostęp we wszystkich pojazdach - podkreśla MZA na swoich stronach.

Miejskie Zakłady Autobusowe wybrały najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu na zakup 600 urządzeń Hot-Spot do naszych...

Internet we wszystkich autobusach zapowiadano już ponad dwa lata temu, gdy uruchomiono próbnie Wi-Fi w 70 pojazdach. - W nowoczesnym taborze powinny być dostępne nowe technologie. Komfort i wygoda naszych pasażerów to nasz absolutny priorytet, dlatego uruchamiamy darmowe punkty dostępu do internetu. I chcemy by do końca przyszłego roku internet był już we wszystkich autobusach naszego największego przewoźnika, a w ciągu dwóch lat we wszystkich tramwajach, metrze, pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej i autobusach pozostałych przewoźników – mówiła wówczas Hanna Gronkiewicz-Waltz , prezydent m.st. Warszawy.

dqci5hb

Z internetu w tramwajach, jak wiemy, nic nie wyszło. Może uda się z autobusami.

dqci5hb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqci5hb
Więcej tematów