Trwa ładowanie...

Nowy sezon w odmienionej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser

Koneser, centrum kulturalno-rozrywkowe na warszawskiej Pradze, przygotowało atrakcyjne wydarzenia na kolejny sezon. Wśród propozycji znajdą się występy teatralne, muzyka na żywo czy strefy kreatywne dla dzieci. A co najważniejsze – wszystko w otwartej, bezpiecznej przestrzeni. Ogólnodostępny Plac Konesera zaoferuje również większe ogródki restauracyjne i nową aranżację trenów zielonych. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy preferują obecnie spędzanie czasu w przyjaznych i otwartych miejscach.

Nowy sezon w odmienionej przestrzeni Centrum Praskiego KoneserŹródło: materiały partnera
d1bu1ij
d1bu1ij

Artykuł sponsorowany

Centrum Praskie Koneser to miejsce uwielbiane przez warszawiaków i turystów. Cenione jest za swój industrialny klimat, niekorporacyjny charakter, radosną atmosferę oraz bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową. To najbardziej nagradzana inwestycja mixed-use w Polsce i serce odradzającej się stołecznej Pragi. Już niebawem centralne miejsce kompleksu, Plac Konesera, zaoferuje ogródki restauracyjne o powierzchni aż 800 m2. Będą one mogły bezpiecznie pomieścić nawet 500 osób. Specjalnie przygotowana przestrzeń zostanie zagospodarowana zielenią.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Nowa odsłona Konesera to uzupełnienie pięciohektarowej powierzchni o rozwiązania pozwalające spędzać czas na świeżym powietrzu jeszcze większej liczbie odwiedzających. – Centrum Praskie Koneser to niewątpliwie kulturalno-rozrywkowe centrum Warszawy. Możliwość bezpiecznego korzystania z doskonałych kawiarni i restauracji, kultury i usług to dla konsumentów, po okresie kwarantanny, niezwykle cenne elementy. Co jednak ważne, ludzie wolą przebywać w miejscach otwartych, takich jak m.in. Plac Konesera. Dlatego sprawiamy, aby nasza dostępna dla wszystkich przestrzeń była jeszcze bardziej zielona, przyjazna i radosna – zaznacza Monika Piwońska, Dyrektor Komercyjny Centrum Praskiego Koneser. Nowe, przestronne ogródki restauracyjne pozwolą na swobodniejsze spędzanie czasu. Z kolei otwarta przestrzeń Placu Konesera sprawia, że do restauracji wchodzi się z pominięciem zamkniętych, pośrednich pomieszczeń. Dla gości dostępne są również parkingi samochodowe i rowerowe, które ułatwiają korzystanie z transportu indywidualnego.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Otwarte przestrzenie nową formą spędzania czasu

Działania Centrum Praskiego Koneser wpisują się w trend spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jak ocenia Maciej Kłos, Dyrektor Naczelny International Business Advisors, firmy doradczej obsługującej rynek HoReCa, miejsca, które dysponują jedynie zamkniętymi powierzchniami muszą liczyć się ze zwiększonymi obawami klientów. – Otwarte lokalizacje przyciągają uwagę konsumentów w okresie wiosenno-letnim, a w tym sezonie będą one szczególnie oblegane, przede wszystkim ze względów epidemiologicznych. Dlatego branża handlowa i gastronomiczna musi się nie tylko dostosować do nowych realiów związanych z reżimem sanitarnym, ale także odpowiednio zagospodarować przestrzeń na zewnątrz. Większą popularnością będą się cieszyły miejsca, w których ludzie czują się bezpieczniej, takie jak przyuliczne sklepy i place miejskie – zaznacza Maciej Kłos.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Koneser z atrakcyjnymi planami na wakacje

Centrum Praskie Koneser, oprócz nowej zieleni i ogródków restauracyjnych, przygotowało na lato bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową na otwartym Placu Konesera. Wśród atrakcji nie zabraknie występów znanych teatrów dla dzieci i dorosłych, a także stref kreatywnych dla najmłodszych, gier podwórkowych, sztuki oraz przewodników miejskich, z którymi codziennie będzie można wyruszyć na zwiedzanie Pragi i Warszawy. Dostępne dla wszystkich będą również różnego rodzaju koncerty muzyczne na żywo. Pełna oferta Centrum Praskiego Koneser zostanie udostępniona na stronie internetowej oraz w portalach społecznościowych.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Centrum Praskie Koneser to najczęściej nagradzana inwestycja mixed-use w Polsce i serce odradzającej się warszawskiej Pragi. Usytuowane na terenie XIX-wiecznej fabryki wódki, przywróciło do życia zabytkowe budynki i stworzyło nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej i zakupowej. Tu można znaleźć wiele restauracji i barów z kuchnią z całego świata: Bombaj Masala, Zoni, WuWu Bistro, Ferment Praski, frankie’s, ORZO, Koneser Grill by Butchery & Wine, Bar Hotel Moxy, ¾ Koneser Bar, Syreni Śpiew, a także unikatowe sklepy i polskie marki, niedostępne w galeriach handlowych, tworzone przez rodzimych producentów, jak MUSCAT, Minty dot, Mydlarnia Cztery Szpaki czy Domkove. Centrum Praskie Koneser to laureat nagrody „Wdechy 2020” za próby pokazywania w miejscu komercyjnym sztuki niekomercyjnej.

Artykuł sponsorowany

d1bu1ij
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1bu1ij
Więcej tematów