Trwa ładowanie...

Nowe pasy rowerowe na Ursynowie

Inwestycje zostały zrealizowane w ramach budżetu partycypacyjnego.

Nowe pasy rowerowe na Ursynowie
d28w6p0
d28w6p0

Inwestycje dotyczące pasów rowerowych są realizowane w ramach przegłosowanych przez mieszkańców projektów Budżetu Partycypacyjnego 2016. Obecnie Dzielnica zrealizowała projekty na drogach gminnych obejmujące pasy rowerowe w ul. Cynamonowej oraz ul. Dereniowej. Uzupełnieniem tych inwestycji będzie zmiana organizacji ruchu m.in. na ul. Stryjeńskich i budowa pasów rowerowych realizowana przez ZDM.

Pasy rowerowe w ul. Cynamonowej:
Zadanie realizowane w ramach budżetu partycypacyjnego. Koszt realizacji pasów na odcinku od ul. Ciszewskiego do ul. Gandhi wyniósł ok. 400.000 zł brutto. Ponadto zrealizowany jest projekt pasów rowerowych na odcinku od ul. Gandhi do ul. Płaskowickiej, którego wdrożenie jest przewidywane na 2016r.

Pasy rowerowe w ul. Dereniowej:
Zadanie realizowane w ramach projektu budżetu partycypacyjnego. Wykonany jest projekt na całej długości ul. Dereniowej (dwa odcinki: Ciszewskiego-Gandhi i Gandhi -Płaskowickiej).

Dzięki idei budżetu partycypacyjnego mieszkańcy precyzyjnie mogą określić swoje lokalne potrzeby i przy uzyskanym poparciu potrzeby te mogą zostać spełnione.

d28w6p0
d28w6p0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28w6p0
Więcej tematów