Trwa ładowanie...

Nowe osiedle YANA na warszawskiej Woli intryguje możliwościami

Atrakcyjna lokalizacja, świetnie rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, nowoczesne budownictwo oraz bezpośrednie sąsiedztwo najpopularniejszych w stolicy obiektów kulturalno-rozrywkowych – to jedynie początek długiej listy zalet warszawskiej Woli. Co więcej, dzielnica ta, kusi również bogatą ofertą nowych mieszkań, idealnych zarówno dla niezależnych singli, seniorów, jak i rodzin z dziećmi!

Nowe osiedle YANA na warszawskiej Woli intryguje możliwościamiŹródło: Materiały prasowe
d4clzwj
d4clzwj

Nowe mieszkania – Warszawa Wola idealną przestrzenią do życia

Wola to jedna z najsłynniejszych i najprężniej rozwijających się dzielnic stolicy. Dawniej stanowiła przemysłową część Warszawy, jednak z biegiem lat stała się atrakcyjnym centrum mieszkaniowo-biznesowym. Położona jest niemal w samym sercu miasta – sąsiaduje bowiem ze Śródmieściem, dzięki czemu jest doskonałą przestrzenią do życia i rozwoju zawodowego dla młodych, ambitnych ludzi, którzy szukają dla siebie nowego mieszkania blisko centrum Warszawy.

  • Atrakcyjna lokalizacja

Nowe mieszkania na Woli są świetnie skomunikowane z resztą miasta, głównie za sprawą rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej (metro, autobusy, tramwaje). To właśnie w tej części stolicy dynamicznie powstają nowe osiedla mieszkaniowe, a także siedziby największych firm.

  • Bogata oferta kulturalno-rozrywkowa
d4clzwj

Niewątpliwą zaletą Woli jest rozbudowana oferta kulturalno-rozrywkowa – liczne teatry, muzea (np. Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Kolejnictwa), kina, kawiarnie oraz inne, najpopularniejsze w mieście obiekty przyciągają turystów, ale też osoby, które poważnie myślą o zmianie miejsca zamieszkania.

  • Zielona okolica

Jednym ze znaków rozpoznawczych warszawskiej Woli są zadbane tereny zielone. Ponad 100 hektarów parków i skwerków, a także liczne ścieżki rowerowe sprawiają, że dzielnica ta sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi i rekreacji na świeżym powietrzu.
Nic więc dziwnego, że to właśnie w tej części Warszawy, organizowanych jest wiele popularnych imprez sportowych i plenerowych, które przyciągają tysiące ludzi.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

YANA – nowa inwestycja na warszawskiej Woli

Jedną z najnowszych inwestycji mieszkaniowych na warszawskiej Woli jest funkcjonalne i bardzo przestronne osiedle YANA, zlokalizowane przy ulicy Jana Kazimierza 35/37 z zielonym patio, strefą relaksu oraz siłownią kalisteniczną, zaprojektowaną z myślą o najaktywniejszych mieszkańcach.

d4clzwj

Nowe mieszkania na Woli, które wciąż są dostępne w sprzedaży w ramach inwestycji YANA (szczegółowe informacje znajdziesz na: https://mota-engil-re.eu/yana) to dwa nowoczesne budynki o zróżnicowanej liczbie pięter, z recepcją oraz miejscem dla ochrony, która zapewnia lokatorom wysoki poziom bezpieczeństwa na osiedlu. Z ostatnich, najwyższych pięter rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta, co czyni tę inwestycję jeszcze bardziej wyjątkową i atrakcyjną dla każdego, komu zależy na wysokim komforcie życia.

Mieszkania deweloperskie na osiedlu YANA to nowoczesne i rozkładowe lokale o zróżnicowanych metrażach, wśród których dostępne są zarówno niewielkie mieszkania dwupokojowe, jak i przestronne, 5-pokojowe apartamenty dla rodzin z dziećmi. Co istotne, większość nowych mieszkań na Woli ma dostęp do tarasów, balkonów, loggii lub ogródków, które stanowią dodatkową przestrzeń do odpoczynku po pracy.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nowe mieszkania na Woli – dla kogo?

Mieszkania deweloperskie na warszawskiej Woli stanowią rewelacyjną propozycję zarówno dla niezależnych singli, młodych rodziców, ceniących sobie bliskość renomowanych żłobków, przedszkoli czy szkół, jak i osób starszych, które w bliskim sąsiedztwie znajdą liczne galerie handlowe, apteki i przychodnie.

d4clzwj

Niewątpliwą zaletą okolicy jest także obszerna i zadbana zieleń (m.in. pięknie odrestaurowany Park Szymańskiego), która sprzyja wypoczynkowi i rozmaitym aktywnościom na świeżym powietrzu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d4clzwj

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4clzwj
Więcej tematów