Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Targ WEGE WAWA

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany
Nowe miejsce: Targ WEGE WAWA
d2nawdz
d2nawdz

Wszystkich wegetarian, wegan i osoby zainteresowane zdrowym odżywianiem już po wakacjach zapraszamy na WEGE TARG w samym centrum Warszawy, 5 min spacerem od Dworca Centralnego - piszą organizatorzy nowego miejsca na mapie kulinarnej Warszawy. Start już 5 września 2015 od godz. 10:00 (do 17:00). Kolejne edycje odbywały się będą co tydzień, w każdą niedzielę, w tym samym miejscu.

- Pragniemy stworzyć cykliczne, zadaszone i dobrze skomunikowane z resztą miasta miejsce spotkań dla każdego, kto poszukuje świeżej i pysznej wege żywności prosto od jej wytwórców. Dysponujemy ogromną powierzchnią w Klubokawiarni Medyka, przy ul. Oczki 1 (ok. 1000m2), dzięki czemu jesteśmy pewni, że powstanie pierwsze w Warszawie tego typu wydarzenie, na którym będzie można uniknąć ścisku, często będącego problemem w innych lokalizacjach oraz dającego pewność klientom, że co sobotę mogą do nas wpaść i zaopatrzyć się w dobrej jakości jedzenie na cały tydzień.

Dodatkowo dla gości zostanie stworzona strefa jadalniana, gdzie będzie można usiąść, zjeść zakupy, napić się i pogawędzić ze znajomymi przy klimatycznej muzyce.

Tu znajdziecie m.in.:
- wegańskie i wegetariańskie dania,
- świeże owoce i warzywa,
- pieczywo,
- konfitury,
- zdrowe słodkości i ciasta,
- i wiele, wiele innych

d2nawdz

To największe miejsce wege spotkań w stolicy, pyszne jedzenie, strefa jadalniana, sety DJskie i świetna atmosfera.

WSTĘP WOLNY

Kontakt dla wystawców:
kontakt@targdoskonaly.pl

od 5 września 2015
Klubokawiarnia Medyka

Artykuł sponsorowany
d2nawdz

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nawdz
Więcej tematów