Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: sklep z Pięknymi Książkami

Tu kupić można książki w pięknych oprawach, a także ryciny i mapy!

Nowe miejsce: sklep z Pięknymi Książkami
d47ly4d
d47ly4d

Na Mokotowie otwarto niezwykłe miejsce o wdzięcznej nazwie "Piękne Książki ". Tutaj dostaniemy literaturę pięknie i starannie oprawioną. Taki wolumin to ozdoba dla każdego domu.

W ofercie tej księgarni są m.in. oprawione w skórę ze złoceniami tradycyjne dzieła Sienkiewicza, Mickiewicza, Prusa, czy Słowackiego. Znajdziemy również i nowocześniejsze pozycje, takie jak "Władca Pierścieni" J.R.R. Tolkiena czy "Wiedźmin" A. Sapkowskiego.

Salon oferuje również dobrej jakości reprodukcje najpiękniejszych ilustrowanych starych ksiąg. Wśród nich jest m.in. Biblia Gutenberga, tzw. "Mały Ptolemeusz" czy pierwsze wydanie "O obrotach sfer niebieskich" Mikołaja Kopernika.

d47ly4d

Można tu również przynieść swoją książkę, która zostanie przez introligatora oprawiona lub naprawiona. Każdy może sam zadecydować, jak taka oprawa będzie wyglądać, a według tego, co mówią właściciele - granicą jest jedynie nasza wyobraźnia! Czas oczekiwania na oprawę to ok. 2-4 tygodni.

Nowy sklep znajduje się przy ul. Puławskiej 134a. Jest otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:*00-18:00 oraz w sobotę w godz. 10:00-14:00.*

d47ly4d
d47ly4d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47ly4d
Więcej tematów