Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Dla relaksu i urody

Na Mokotowskiej 62 dwie pomysłowe dziewczyny otworzyły MokoLoko Atelier.

Nowe miejsce: Dla relaksu i urody
d1fbgk6
d1fbgk6

W lokalu kamienicy blisko pl. Trzech Krzyży, Anna Dębniewska i Monika Szmidt otworzyły miejsce z pomysłem i wyjątkowo relaksujące. Już od wejścia urzekają miłe zapachy, miękkie obicia, poduchy i taniec świec. W tle płynie spokojna muzyka. W jednym pokoju stoją dwa łóżka do masażu. W drugim wykonuje się makijaż i prowadzi porady z wizażu. Można też umówić się na zabiegi medycyny estetycznej, którą wykona wykwalifikowany lekarz.

Jednak MokoLoko nie jest po prostu salonem urody. Jak podkreślają właścicielki, ma to być przede wszystkim miejsce spotkań w gwarantowanej atmosferze prywatności.

- Organizujemy kameralne imprezy urodzinowe, imieninowe, wieczory panieński, sesje zdjęciowe - mówi Monika Szmidt - Jesteśmy gotowe na różne propozycje. Oferujemy na przykład wieczór przed imprezą: panie mogą do nas wpaść po pracy, wykąpać się i przebrać. My wykonamy masaż, wizażystka zrobi makijaż. Organizujemy grupowe warsztaty z wizerunku.

d1fbgk6

Wydaje się, że przestrzeń MokoLoko jest idealna do takich spotkań. Wnętrze urządzone jest w elegancki i przemyślany sposób, a jednocześnie ma wyjątkowo ciepły i przytulny klimat. Można tu usiąść w miękkim fotelu, napić się wina, przekąsić coś, zrelaksować się, porozmawiać.

- Klientkom zapewniamy prywatność – mówi z kolei Anna Dębniewska - Tutaj nie będziemy się mijać z innymi na schodach, ani w kolejce w korytarzu. Można tu przyjść i poczuć się jak w eleganckim SPA. Nawet w przerwie na lunch.

MokoLoko mieści się w kamienicy przy ul. Mokotowskiej 62

Numer telefonu: 881581828

d1fbgk6
d1fbgk6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fbgk6
Więcej tematów