Trwa ładowanie...

Nowa warszawa - tak będzie wyglądać w środku [zdjęcia]

Nowa warszawa - tak będzie wyglądać w środku [zdjęcia]
d1wcswe
d1wcswe

Prace nad budową * nowej limuzyny warszawa* są na zaawansowanym etapie. Budowa nadwozia ma się zakończyć w ciągu najbliższych 3 tygodni. "Aktualnie kończymy tworzyć jego formy negatywowe, w których powstaną gotowe elementy auta a następnie zostaną przykręcone do ramy pojazdu" - zapowiada Michał Koziołek, pomysłodawca projektu.

W minionym tygodniu rozpoczęły się prace nad wyglądem wnętrza pojazdu. Jak powiedział Michał Koziołek, musi być ono nie tylko nowoczesne, ale też klasyczne, luksusowe i ponadczasowe.

Dzisiaj przedstawiamy koncepcję wnętrza samochodu , która mocno nawiązuje kilkoma cechami do wnętrza starej warszawy 223. Mocne nawiązania widać w ustawieniu centralnie dwóch zegarów, licznika za kierownicą, kształcie deski i kilku innych elementach - opisuje Koziołek w rozmowie z portalem dziennik.pl.

d1wcswe

*Budowa wnętrza pojazdu potrwa minimum 6 miesięcy. *W tym samym czasie potrwają prace nad detalami auta: kształtem grilla, chromowanych elementów metalowych wewnętrznych i zewnętrznych, a także elementów takich jak zawiasy mocowania drzwi.

Nowa warszawa nie będzie produktem masowym. Na początku lipca ubiegłego roku Michał Koziołek w rozmowie z dziennik.pl przyznał, że jako grupa pasjonatów są w stanie budować do* 3 aut rocznie, a docelowo chcą stworzyć 11 sztuk. *

W tworzeniu projektu Michałem Koziołkiem uczestniczą: Michał Puchalski i Adam Mally, studenci Wrocławskiej Architektury oraz Łukasz Myszyński z Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Za modelowanie i rendering odpowiada Jacek Śniadecki. Dawid Ozga stworzył grafiki komputerowe. Projekt wspiera Zbigniew Żelazny. Auto powstaje przy współpracy z About-S.

Więcej informacji: facebook.com/NewWarsaw

Czytaj również: Warszawa w Warszawie

d1wcswe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wcswe
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj