Trwa ładowanie...

Nielegalne reklamy znikają z ulic

Tylko w czerwcu Zarząd Dróg Miejskich skontrolował ponad 100 ulic i kilkaset nośników reklamowych.

Nielegalne reklamy znikają z ulic
d2lr37i
d2lr37i

Kolejne nielegalne reklamy znikają z dróg. Tylko w czerwcu Zarząd Dróg Miejskich skontrolował ponad 100 ulic i kilkaset nośników reklamowych. Łącznie skontrolowano 344 reklamy. W wyniku takich działań usunięte zostały 174 reklamy, w tym 8 nośników umieszczonych na przyczepach samochodowych oraz 5 reklam na samochodach. Wszczęto 24 postępowania administracyjne zmierzające do ukarania właścicieli nielegalnych nośników oraz wydano 14 decyzji administracyjnych nakładających kary.

Kontrole, które prowadzą pracownicy ZDM są bardzo często wynikiem wcześniejszych zgłoszeń mieszkańców. Jak można to zrobić? Najprostszym i zarazem najskuteczniejszym sposobem jest Miejskie Centrum Kontaktu, za pośrednictwem aplikacji 19115, strony internetowej lub telefonicznie. Zarząd Dróg Miejskich zachęca do korzystania z tej właśnie drogi.

Co dzieje się z nielegalnymi nośnikami, które zostały usunięte? Trafiają one do magazynu ZDM, gdzie czekają na właściciela. Kierowana jest do niego prośbę o odbiór. Naliczamy też koszty usunięcia, transportu i przechowywania, które właściciel musi pokryć. Nośniki nieodebrane lub takie, których właściciela nie udało się ustalić, są sukcesywnie utylizowane.

Źródło: (zdm)

d2lr37i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lr37i
Więcej tematów