Trwa ładowanie...

Niedługo Verva Street Racing!

Kto chce pojeździć w symulatorze Formuły 1? Będzie okazja!

Niedługo Verva Street Racing!
dyk9dx8
dyk9dx8

VERVA Street Racing 2012 to wielkie motoryzacyjne show doprawione dużą dawką rozrywki. Wyścigowa impreza na ulicach Warszawy to niepowtarzalna okazja do spotkania z międzynarodowymi gwiazdami muzyki i kina.

Jedna z najciekawszych imprez motoryzacyjnych roku to nie tylko okazja do spotkania z legendarnymi kierowcami. Oprócz ekstremalnych emocji sportowych i rekordowych prędkości na ulicznym torze wyścigowym, VERVA Street Racing proponuje moc atrakcji dla wszystkich widzów, niezależnie od wieku.

Organizatorzy imprezy dla dzieci i ich rodziców przygotowali specjalną Strefę Akcji Hot Wheels. Na zielonych terenach Placu Piłsudskiego powstanie wielki motoryzacyjny plac zabaw, z wyjątkowymi atrakcjami dla najmłodszych. Pod okiem czterech nieustraszonych instruktorów dzieci będą mogły wziąć udział w cyklu zabaw oraz zdobyć wspaniałe nagrody. W programie m.in. układanie motocykli z puzzli, jazda przez mini tor przeszkód na hulajnodze, pokonywanie elektronicznego labiryntu, strzały do celu z armatki wodnej i wyścigi zdalnie sterowanych samochodów. Dla maluchów powstanie także strefa artystycznego tuningu samochodów. Wszyscy uczestnicy zabaw otrzymają specjalne pamiątkowe dyplomy, a najwytrwalsi wezmą udział w losowaniu koła fortuny i otrzymają specjalne upominki.

Dodatkową atrakcją dla widzów będzie *profesjonalny symulator Formuły 1, * zlokalizowany pod oknami Teatru Wielkiego przy ul. Moliera, w pobliżu mety wyścigu. Oprócz tego, wszyscy fani, którzy marzą o posiadaniu unikatowych gadżetów i strojów sportowych, będą mogli nabyć je w specjalnym stoisku sklep.ORLEN.pl., ulokowanym przy trybunie nr 4 na na Placu Teatralnym.

dyk9dx8

W pobliżu pl. Piłsudskiego będzie można zagrać w koszykówkę na Playstation umieszczonym na dachu samochodu zaparkowanego w strefie oraz sprawdzić swoje umiejętności w rzucie piłką do kosza na specjalnie przygotowanym do tego celu boisku.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Bilety na trybuny i Pit Party kosztują 69 zł.

Szczegóły imprezy znajdziemy TUTAJ. Impreza odbędzie się 15 września 2012 na pl. Teatralnym. Start: godz. 9.00

dyk9dx8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyk9dx8
Więcej tematów