Trwa ładowanie...

Nie tylko pogrzeb. Czytelnik WawaLove.pl zaoferował rodzinie zmarłej Klaudii pomoc prawną

"Uważam, że ten człowiek musi ponieść konsekwencje adekwatne do popełnionego czynu"

Nie tylko pogrzeb. Czytelnik WawaLove.pl zaoferował rodzinie zmarłej Klaudii pomoc prawną
d3yi95w
d3yi95w

* W środę informowaliśmy o zbiórce pieniędzy na pogrzeb dla 14-letniej Klaudii która w sobotni wieczór została śmiertelnie potrącona przez kierowcę Hondy. Reakcja czytelników WawaLove.pl była natychmiastowa - na naszą skrzynkę pocztową spłynęło mnóstwo listów z ofertą pomocy - zaproponowano m.in. opłacenie i zorganizowanie pogrzebu i oprawę muzyczną. Dziś pojawiła się kolejna oferta - pomoc prawna dla rodziny Klaudii.*

- Uważam, że ten człowiek musi ponieść konsekwencje adekwatne do popełnionego czynu - napisał adwokat Roman Gielecki z Kancelarii Adwokacko-Radcowskiej Gielecki&Stenka. I dodał, że w obliczu tej tragedii chciałby zaproponować pełną pomoc prawną pro bono naszej kancelarii. - Bez żadnych prowizji czy innych zobowiązań. Po prostu mogę i chcę pomóc rodzicom w postępowaniu jako pełnomocnik tak aby ten człowiek poniósł konsekwencje swoich działań. Wiem, że to nie wiele ale chociaż tyle mogę zaoferować - dodał.

W piątek, po godz. 20.00 na skrzyżowaniu Targowej z Kijowską na warszawskiej Pradze, kierowca sportowej hondy civic śmiertelnie potrącił na przejściu dla pieszych 14-letnią Klaudię. Mężczyźnie wcześniej wielokrotnie zatrzymywano prawo jazdy.

Gdy okazało się, że rodzice Klaudii nie mają pieniędzy na jej pochówek, napisaliśmy o tym w serwisie. Nasz apel spotkał się z natychmiastową reakcją czytelników : przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej zaoferował Zakład Pogrzebowy Nadarzyn - Góralczyk.

d3yi95w

Dostaliśmy też wiele listów w sprawie kontaktu z rodziną. Redakcja WawaLove.pl jest w kontakcie z osobami, które na bieżąco informują rodzinę dziewczynki o wszystkich ofertach pomocy.

Bardzo dziękujemy za piękne gesty solidarności ze strony naszych czytelników.

d3yi95w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yi95w
Więcej tematów