Trwa ładowanie...

Nie będzie już Nocy Lampionów!

Organizatorzy przepraszają. "Żałujemy, że podjęliśmy się tego przedsięwzięcia"

Nie będzie już Nocy Lampionów!
d3ubos0
d3ubos0

Po materiale o zniszczeniach, jakie wywołały chińskie lampiony rozpętała się potężna burza. Nasi czytelnicy nie pozostawili na organizatorach Nocy lampionów suchej nitki. Resztki lampionów nie tylko zaśmieciły parki i ulice, ale również* stanowiły realne niebezpieczeństwo dla zwierząt w ZOO*. Do akcji dołączyły też inne media, które tuż po nas również zaczęły pisać o szkodliwości takich zabaw.

Na stronie organizatorów pojawiło się wczoraj wieczorem specjalne oświadczenie.

Kochani,
Szczerze się przyznajemy, że nie przewidzieliśmy takich skutków akcji, z resztą po pierwszych doniesieniach o efektach pojechaliśmy do parku praskiego i poświęciliśmy kawał weekendu na sprzątanie (stąd też nasze milczenie), z resztą nie tylko my i za to dziękujemy. - piszą organizatorzy Nocy Lampionów.

Znając konsekwencje tego wydarzenia, żałujemy, że podjęliśmy się tego przedsięwzięcia, tym bardziej, że nikt ze zgromadzonych tam osób łącznie z nami, nie przewidział kłopotów jakie możemy sprawić czy Warszawskiemu Zoo czy miastu (Parkowi Praskiemu), natomiast wybór lokalizacji nie zależał od nas i może gdyby nie było to podzamcze wszystko potoczyłoby się inaczej. Żałujemy, że odbyło się to kosztem bezbronnych zwierząt i za to szczerze przepraszamy. W ramach przeprosin przekażemy Fundacji Panda darowiznę.

Przepraszamy również Władze Miasta. Mieliśmy wizję spędzenia romantycznych chwil z najbliższymi wzorując się na Poznaniu czy (w nadchodzących tygodniach) Wrocławiu. Chcieliśmy zrobić coś dla naszego ukochanego miasta czym będziemy mogli się pochwalić i dzięki czemu miło spędzimy czas. Tym bardziej już w momencie akcji* brak jakichkolwiek sygnałów ze strony służb miasta utwierdzał nas w przekonaniu, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.*

d3ubos0

Szczerze nam przykro, że nie potrafiliśmy przewidzieć skutków - facebook okazał się narzędziem, którego możliwości przekroczyły nasze założenia, bo nie planowaliśmy wydarzenia, w którym udział weźmie klika tysięcy osób. Wszystko się tutaj zaczęło i tutaj kończy dlatego pragniemy was poinformować, że wycofujemy się z promowania wydarzeń związanych z lampionami, co oznacza koniec projektu "Noc Lampionów".

Organizatorzy zorganizowali też wielkie sprzątanie parku Praskiego i okolic.

(pogrubienia w tekście pochodzą od redakcji)

d3ubos0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ubos0
Więcej tematów