Trwa ładowanie...

Narkotyki w aucie przed szkołą w Śródmieściu!

Policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie między innymi kokainy, mefedronu i marihuany

Narkotyki w aucie przed szkołą w Śródmieściu!
d4a73gd
d4a73gd

Prawie 30 gramów narkotyków, takich jak mefedron, kokaina, marihuana i haszysz znaleźli i zabezpieczyli przed jedną ze szkół w Śródmieściu policjanci z wydziału operacyjno- rozpoznawczego. Środki odurzające mieli przy sobie dwaj mężczyźni siedzący w zaparkowanym czarnym volvo. Podejrzenia policjantów pełniących służbę tym rejonie wzbudziło wyraźnie nerwowe zachowanie, rozglądających się wokół siebie kierowcy i pasażera. Policjanci postanowili sprawdzić, jaki jest tego powód.

W chwili, kiedy podchodzili do samochodu zauważyli jak jedna z osób odkłada w pośpiechu do podłokietnika foliowe zawiniątko. Policjanci dokładnie sprawdzili samochód oraz znajdujące się w nim osoby. W podłokietniku funkcjonariusze znaleźli marihuanę, którą chwilę wcześniej schował tam 21-letni Grzegorz S. W kieszeni spodni 20-letniego Tomasza D. znajdował się futerał na okulary. Jednak w środku zamiast okularów, w 14 foliowych torebkach, tzw. dilerkach znajdowały się poporcjowane narkotyki.**

Z kolei w ubraniu 20-latka znaleziono jeszcze jeden futerał na okulary, w nim także zamiast okularów znajdowały się narkotyki, kolejne 14 dilerek. W sumie było to prawie 30 gramów mefedronu, marihuany, haszyszu i kokainy.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi im do 3 lat więzienia.

d4a73gd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a73gd
Więcej tematów