Trwa ładowanie...

Napis "Kocham Warszawę" powraca! [WIDEO]

"Będzie stanowił jeden z największych i najnowocześniejszych ekranów w kraju".

Napis "Kocham Warszawę" powraca! [WIDEO]
dzn4z1q
dzn4z1q

Wielki neon "Kocham warszawę", który w zeszłym roku rozświetlał budowę jednego z warszawskich wieżowców powraca w nowej odsłonie. Będzie wisiał już na stałe. Zamiast neonu będzie to jednak ogromnych rozmiarów ekranie LED.

W ubiegłym roku budynek ściągał spojrzenia mieszkańców miasta oraz przyjezdnych rozświetlającym go, wysokim na 10 i długim na 25 metrów napisem. Neon zamontowany na 35. piętrze konstrukcji budynku rozbłysnął na stołecznym niebie w grudniu 2014 roku. W lipcu ubiegłego roku, by umożliwić montaż elewacji, został czasowo zdemontowany.

Teraz napis będzie wyświetlany na ogromnych rozmiarów ekranie LED i przebiegał będzie wokół elewacji budynku wieżowego na wysokości 160 m. Zajmie aż 11 kondygnacji. Ogromny ekran o wymiarach 39 m długości i 71 m szerokości będzie stanowił jeden z największych i najnowocześniejszych ekranów w kraju. Składa się z 70 000 energooszczędnych diod.

Obecnie trwają generalne próby nowego ekranu. Uruchomiony zostanie oficjalnie w Noc Muzeów. Tego dnia otwarty zostanie też plac Europejski .

dzn4z1q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzn4z1q
Więcej tematów