Trwa ładowanie...

Nagi zboczeniec grasuje po ulicach i zaczepia kobiety. Poszukuje go policja

Niebezpieczny mężczyzna jest niski (ma ok. 160 centymetrów wzrostu), w średnim wieku i porusza się granatowym samochodem. Najczęściej wybiera opustoszałe miejsca, gdzie zaczepia bezbronne kobiety.

Nagi zboczeniec grasuje po ulicach i zaczepia kobiety. Poszukuje go policja
d22lw98
d22lw98

Mieszkanki podwarszawskich miejscowości ostrzegają przed nagim, zaczepiającym kobiety mężczyzną. Widziany był w G*rodzisku Mazowieckim, Milanówku, Żółwinie, a ostatnio również w Brwinowie.* Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jak wynika z relacji kobiet, niebezpieczny mężczyzna jest niski (ma ok. 160 centymetrów wzrostu), w średnim wieku i porusza się granatowym samochodem. Najczęściej wybiera opustoszałe miejsca, gdzie zaczepia bezbronne kobiety.

Widziany był w Grodzisku Mazowieckim, Milanówku, Żółwinie, a ostatnio również w Brwinowie. Na portalach społecznościowych mieszkanki podwarszawskich miejscowości ostrzegają się nawzajem przed mężczyzną. "Może pojawić się w miejscu, w którym matka lub niania chce pójść na spokojny spacer z dzieckiem. Uważajcie!" - pisze jedna z kobiet.

Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.- Sprawdzamy, czy mężczyzna tylko podchodził do kobiet i zaczepiał je, czy dopuścił się też innej czynności seksualnej. Z informacji, które mamy wynika, że podchodził tylko do dorosłych kobiet. Takie zachowanie traktujemy jak wykroczenie - mówi w rozmowie z RMF FM starsza aspirant Marzena Dąbrowska.

d22lw98

Policja apeluje, aby osoby, które mogły widzieć mężczyznę lub zanotowały numer rejestracyjny jego samochodu, skontaktowały się z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie. Numer telefonu - 22 604 62 13 lub e-mail kpppruszkow@policja.waw.pl.

d22lw98
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22lw98
Więcej tematów