Trwa ładowanie...

Nabór wolontariuszy na obchody rocznicy Powstania Warszawskiego

Potrzeba aż 200 osób!

Nabór wolontariuszy na obchody rocznicy Powstania Warszawskiego
d346h25
d346h25

1 sierpnia mija 70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W stolicy, z tej okazji odbędzie się wiele uroczystości. Będą w nim brali udział zarówno goście, jak i kombatanci. Potrzebni są wolontariusze.

Będą obecni na oficjalnych uroczystościach, mają wspierać weteranów, będą pomagać w centrach prasowych i punktach informacyjnych. Muzeum Powstania Warszawskiego gorąco zaprasza do włączenia się w tworzenie tych wyjątkowych uroczystości. Dzięki wolontariatowi można poznać uczestników i świadków walk o Warszawę z 1944 roku.

- Bardzo ważna jest praca z Powstańcami, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, a praca z młodzieżą i osobami zainteresowanymi historią daje im wiele radości. Wspierając Powstańców możesz poznać ich losy i rozwinąć swoją wiedzę z historii Polski. Aktywnie uczestnicząc w organizacji uroczystości towarzyszącym obchodom rozwiniesz swoje zainteresowania, a realizacja różnorodnych zadań pozwoli Ci wykorzystać Twoje umiejętności. - zachęca Muzeum. Współpracując w wolontariacie będzie można poznać także wielu ciekawych ludzi i doświadczyć - jak zapewnia MPW - niezapomnianych przeżyć.

Zgłaszać się można do 15 maja. Jeśli ktoś jest chętny, musi wypełnić formularz dostępny TUTAJ (XLS). Dodatkowe szczegóły znaleźć można na stronach Muzeum .

d346h25
d346h25
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d346h25
Więcej tematów