Trwa ładowanie...

Na Bielanach powstanie pierwszy w stolicy park trampolinowy

Dzielnica Bielany zbuduje nowe place zabaw dla mieszkańców

Na Bielanach powstanie pierwszy w stolicy park trampolinowy
d39g88a
d39g88a

Dzielnica Bielany znalazła fundusze na budowę nowych placów zabaw. O nowych inwestycjach informuje rozgłośnia radiowa RDC .

Dwa place dla dzieci powstaną przy przedszkolach znajdujących się przy ulicach Przytyk i Księgarzy. Będą to nieduże, ale bardzo dobrze zaopatrzone place, budowane według dzielnicowego programu budowy placów zabaw “Bieluś”.

Największy i najbardziej imponujący będzie jednak plac zabaw, który zostanie zbudowany przy Akademii Wychowania Fizycznego. *Obecnie trwa jego projektowanie i są plany, aby powstał w tym miejscu pierwszy w Warszawie park trampolinowy – z trampolinami w najróżniejszych wielkościach. *Jak powiedział w rozmowie z radiem RDC wiceburmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk, plac zabaw to nie wszystko co znajdzie się w najbliższym czasie na AWF-ie :

d39g88a

- Będzie duży plac zabaw i docelowo mają tam powstać jeszcze mini centrum sportowe z boiskami do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki. Będzie to miejsce ogólnej rekreacji, nie tylko plac zabaw, ale też coś dla rodzin, seniorów, wszystkich mieszkańców.

Planuje się również budowę kolejnych placów zabaw na osiedlu Chomiczówka i Słodowiec. Wszystkie mają powstać jeszcze w tym roku.

d39g88a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39g88a
Więcej tematów