Trwa ładowanie...

Muzeum Łazienki Królewskie szuka wolontariuszy

Dołącz do organizacji międzynarodowego festiwalu Strefa Ciszy!

Muzeum Łazienki Królewskie szuka wolontariuszy
d4b94gh
d4b94gh

To dobra okazja, aby stać się częścią jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych lata w Warszawie - prawie 300 wykonawców z kraju i ze świata, ponad 150 koncertów na 6 scenach w Ogrodach oraz w Teatrze Stanisławowskim i w Pałacu na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie.

Jak zostać wolontariuszem? *Wystarczy być osobą chętną do działania, komunikatywną oraz oraz zgłosić swoją gotowość udziału mailem na adres *wolontariat*@muzykajest.pl*

Uczestnictwo w festiwalu daje możliwość bezpośredniego kontaktu z artystami, zebrania cennych doświadczeń w pracy nad przedsięwzięciami kulturalnymi, poznania wielu ciekawych ludzi. Ponadto dla wyróżniających się wolontariuszy przewidziana jest możliwość skorzystania z warsztatów rozwoju organizowanych przez Muzeum Łazienki Królewskie oraz kontynuowania współpracy z organizatorami przy kolejnych przedsięwzięciach. W ramach wolontariatu można uzyskać stosowne zaświadczenie, ewentualnie zrealizować praktyki studenckie.

*Obowiązki wolontariusza: *Poszukiwane są osoby do opieki nad artystami, pomocy przy sprzedaży programów, pomocy organizacyjnej w miejscach koncertów oraz osób wspierających animacyjnie studio multimedialne z technologią Kinect “Zostań dyrygentem” a także scenę otwartą dla muzyków- amatorów.

d4b94gh

...

Strefa Ciszy Royal Łazienki Music Festiwal

22 czerwca – 28 lipca 2013 roku (w każdą sobotę i niedzielę między godz. 10.00 – 19.00).

Jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych lata w Warszawie - prawie 300 wykonawców z kraju i ze świata, ponad 150 koncertów na 6 scenach w Ogrodzie oraz w Teatrze Stanisławowskim i w Pałacu na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie.

Wśród artystów m.in. Gidon Kremer wraz z Orkiestrą Kremerata Baltica, Orkiestra Sinfonia Varsovia, Apollon Musagete, Royal String Quartet, Lutosławski Piano Duo, TWOgether Duo, Marta Boberska, Marcin Zdunik, Jakub Jakowicz, Marcin Masecki.

d4b94gh

Festiwal Strefa Ciszy w Łazienkach Królewskich dołącza się do wydarzeń muzycznych, odbywających się w Rezydencjach Królewskich – Zamku Królewskim i Pałacu w Wilanowie w Warszawie. Festiwal zainauguruje koncert kilkunastu harfistów z zespołu Wiktorska Harp Open oraz muzyków Alta Cappella 22 czerwca o godzinie 12.00 na tarasie przed Pałacem na Wyspie.

Podczas 6 weekendów festiwalowych muzyka będzie rozbrzmiewała przez cały dzień.

d4b94gh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b94gh
Więcej tematów