Trwa ładowanie...

Mikołajkowy weekend na Zimowym Narodowym

Konkursy, animacje dla dzieci, street art, warsztaty i imprezy na Skateparku czekają na gości Zimowego Narodowego.

Mikołajkowy weekend na Zimowym Narodowym
d2ilvlj
d2ilvlj

W najbliższy weekend Zimowy Narodowy zamieni się w magiczne Zimowe Miasteczko pełne Mikołajów, również tych na motocyklach, Śnieżynek i wyjątkowych prezentów. Konkursy, animacje dla dzieci, street art, warsztaty i imprezy na Skateparku czekają na gości Zimowego Narodowego. Najważniejszym punktem mikołajkowego programu będzie rozświetlenie 11-metrowej choinki, która stanie dokładnie na środku lodowiska.

Na Zimowym Narodowym Mikołajki zaczynają się już 3 grudnia! W sobotę, od godziny 10.00 do 20.00, na płycie Zimowego Miasteczka i lodowisku A zagoszczą urokliwe Śnieżynki. Będą one rozdawały Karmellove słodkości od Wedla, a także prowadziły konkursy. Goście Zimowego Narodowego będą mieli również okazję podziwiać łyżwiarskie umiejętności Śnieżynek, ich piruety i inne skomplikowane figury wykonywane na lodowisku A. To właśnie na tym lodowisku, w sobotę, na każdym slocie, będzie konkurs, w którym nagrodą jest świąteczny zapas słodyczy.

Oprócz Śnieżynek na Mikołajkach nie może zabraknąć Mikołaja! Na Zimowym Narodowym będą setki Mikołajów, a nawet tysiące! Zamiast sań i zaprzęgu reniferów, Mikołaje przyjadą na motocyklach, a to wszystko w ramach akcji charytatywnej Motomikołajki2016. Przed bramą nr 2 PGE Narodowego, już od godziny 10:30 do godziny 11:30, będzie można zobaczyć Mikołajów na świątecznie udekorowanych motocyklach. Mikołaje odwiedzą również Zimowy Narodowy. Widok kilkudziesięciu Mikołajów zjeżdżających z górki lodowej z pewnością zaskoczy gości Zimowego Miasteczka, zwłaszcza tych najmłodszych. Będzie również dodatkowa okazja do promowania i wsparcia tej charytatywnej inicjatywy, jaką są Motomikołajki.

Sobotnim punktem kulminacyjnym będzie inauguracja świątecznej iluminacji Wedla i rozświetlenie wyjątkowej, 11-metrowej choinki, która po raz pierwszy w historii Zimowego Narodowego stanie na środku lodowiska A. Równo o godzinie 17:17 goście Zimowego Miasteczka wezmą udział w odliczaniu i rozświetleniu tego magicznego drzewka. Kolejnym elementem świetlnym będzie ogromna bombka z ławeczką, która, w połowie grudnia, stanie na zewnątrz Zimowego Narodowego i będzie cieszyła oczy nie tylko gości Zimowego Miasteczka, ale również wszystkich warszawiaków.

Od piątku 2 grudnia na Zimowym Narodowym stanie również wielki prezent Factory Annopol. Każdy kto zrobi sobie zdjęcie z prezentem i opublikuje post na profilu https://www.facebook.com/zimowy.narodowy lub doda komentarz ze zdjęciem pod postem konkursowym, od 2 do 11 grudnia, będzie mógł wygrać bony na świąteczne prezenty w Factory Annopol. Łączna wartość nagród to 2000 zł.

d2ilvlj

Mikołajkowy weekend to również liczne atrakcje na Skateparku Zimowego Narodowego. W sobotę od samego rana do godziny 17:00 będzie można podziwiać artystów street artu, którzy wykonają mural Wedla.

Sobota na Skateparku to dzień rolkowy. O godzinie 17:00, na poziomie -2 ROLLSCHOOL zaprasza na I Warszawski Turniej Unihokeja na rolkach dla dorosłych. Zapisy już od godziny 16:00. Można się zgłaszać drużynowo. Z kolei osoby, które nie mają swoich drużyn, na miejscu będą mogły dołączyć do innych osób. Wpisowe 20 zł od każdej drużyny.

Z kolei o godzinie 19:00 na Skateparku, na poziomie -4, I LOVE ROLKI zapraszają na CHILLSESSION z Powerslide FSK Team , czyli wspólną jazdę ze światową czołówką freestyle slalomu i freeskate'u, m.in. z: Lorenzo Guslandim (Włochy) - świeżo upieczonym MISTRZEM ŚWIATA w konkurencji Slalom JAM oraz medalistą Mistrzostw Europy. To będzie intensywna godzina świetnej zabawy i super okazja, aby poznać i wspólnie trenować z czołówką światową reprezentującą Team Powerslide FSK. Podczas CHILLSESSION będzie można również wygrać bilety do Skateparku. Szczegóły na profilu facebookowym Zimowego Narodowego.

Niedziela 4 grudnia to na Skateparku dzień deskorolkowy. O godzinie 13:00 na poziomie -4, GOSKATE zaprasza na Warszawską Ligę Deskorolki (WLD), skierowaną do dzieci w wieku 6-15 lat. Nieważne, czy dziecko śmiga już na deskorolce, czy wzięło ją pierwszy raz do ręki. Wystarczy przyjść na Skatepark Zimowego Narodowego na kontynuację WLD. Dzieci poznają szczegóły dotyczące poszczególnych trików do zaliczenia, wezmą udział w bezpłatnym treningu, a także rozpoczną sportową rywalizację z rówieśnikami. Poprzez udział we współzawodnictwie sportowym dzieci podniosą deskorolkowe umiejętności, niekiedy pierwszy raz staną na desce, zdobędą wyjątkowe nagrody i poznają ducha sportowej rywalizacji. Współzawodnictwo odbywa się w przyjaznej atmosferze w formie zabaw, warsztatów deskorolkowych, poznawania i opanowywania kolejnych trików na deskorolce. WLD jest do dziewcząt i chłopców na dwóch poziomach zaawansowania: „Pierwsze Kroki” i „Jeżdżący”. Szczegóły https://www.facebook.com/events/581563832042706/

d2ilvlj

Z kolei w niedzielę od godziny 14:00 do 17:00 BOARD4KIDS zaprasza na #RodzinneDeskowanie, czyli mikołajkowe spotkanie dla rodziców z dziećmi. Goście będą mieli możliwość spróbowania różnych desek, uczestniczenia w warsztatach, grach, zabawach i konkursach z nagrodami. Tego dnia hasło #DeskaDajeRadość nie będzie znikało z ust dzieci i ich rodziców. Do dyspozycji gości będzie strefa trikboardowa, fingerboardowa, skateboardowa i fishskateboardowa.

Szczegóły na temat eventów organizowanych na Skatepraku Zimowego Narodowego dostępne na profilu https://www.facebook.com/zimowy.narodowy i profilach organizatorów.

Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja stolicy. Ponad 5000 metrów kwadratowych lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, 11-metrowa górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, curling, ice bar „Strefa Polarna”, strefa chillout Factory Annopol, skatepark, „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, „Disco Lodowisko z 4FUN.TV” i tegoroczna nowość – bumper cars.

d2ilvlj

Partnerzy Zimowego Narodowego: Kinder Pingui, Factory Annopol, Wedel, Mastercard

Partnerem Skateparku Zimowego Narodowego jest Sprite

ZIMOWY NARODOWY

5 listopada 2016 - 5 marca 2017

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Czwartek 15.00-23.00

Piątek 15.00-00.45

Sobota i Niedziela9.00-00.00

Ceny biletów:

Na lodowisko: normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł

Górka lodowa: od 5 zł

Wejście na płytę: 5 zł

Curling: 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy

d2ilvlj

Skatepark Zimowy Narodowy: 7 zł

Więcej informacji na

Snapchat: zimowynarodowy

Instagram: zimowynarodowy

Zimowy Narodowy został zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami, Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards.

Organizatorem Zimowego Narodowego jest agencja Testa Communications

d2ilvlj

Kontakt prasowy:

Katarzyna Tyska katarzyna.tyska@testa.com.pl tel. 509 267 501

d2ilvlj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ilvlj
Więcej tematów