Trwa ładowanie...

Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów

Targi odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki. Podczas tej edycji, Giełdzie będzie towarzyszyć specjalna wystawa malachitu

Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów
d22sue4
d22sue4

Na targach pojawi się ponad 300 wystawców z całego świata, będzie piękna biżuteria, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne. Będzie to okazja, aby nabyć kolczyki, bransoletki, pierścionki, naszyjniki, korale, półprodukty do tworzenia biżuterii. Podczas wydarzenia wystawią się hurtownie, rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy, artyści.

Atrakcje:

Strefa młodego projektanta. Specjalnie wydzielona strefa dla młodych twórców biżuterii. Szukajcie tu niebanalnej biżuterii i zupełnych nowości na rynku jubilerskim. Stawiamy na świeżość.

Wystawa malachitu. Na wystawie będą prezentowane najpiękniejsze okazy z polskich zbiorów a także bardzo cenna biżuteria z malachitem.

Geolandia. Miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną dzieci uczą się rysować minerały, poszukują cennych „skarbów” w piaskownicach, tworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie mogą spokojnie zwiedzać targi. Bezpłatnie.

d22sue4

Slajdy. W Sali Tiereszkowej, na specjalnie przygotowanym dużym ekranie, będą wyświetlane, niepublikowane dotychczas, najpiękniejsze zdjęcia minerałów, biżuterii i fotografie z wypraw mineralogicznych z całego świata. Autorem zdjęć, jest jeden z najbardziej „rozchwytywanych” fotografów z branży biżuteryjno-jubilersko-mineralogicznej- Jeffrey Scovil.

Konkurs. Kolejny raz, wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w losowaniu wysokiej klasy okazu mineralogicznego. Kupony będą dodawane do biletów w kasach, a gablota z okazem będzie umieszczona w wejściu głównym na targi.

Bilety:
Bilet normalny 15 zł, ulgowy ( dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów) 10 zł. Bilet rodzinny (dwoje dorosłych i dowolna liczba dzieci) 35 zł.

Pałac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1

02-03 marca 2013, w godzinach 10:00-18:00.

d22sue4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22sue4
Więcej tematów