Trwa ładowanie...

Miasto jest Muzyką - elektroniczna gra miejska

Dobra zabawa w przestrzeni miejskiej dla fascynatów muzyki elektronicznej

Miasto jest Muzyką - elektroniczna gra miejska
d40wfdk
d40wfdk

31 maja (sobota) 2014 r. w godz. 12.00-17.00 odbędzie się elektroniczna gra miejska*. Zorganizowana zostanie w*ramach projektu Miasto jest Muzyką a jej celem jest popularyzacja edukacji muzycznej i pokazanie jej elektronicznego oblicza.

Gracze zostaną podzieleni na 16 kilkuosobowych grup i będą realizować zadania związane
z różnymi etapami powstawania utworu w muzyce elektronicznej. Kolejne zadania ukryte zostaną w okolicach Pałacu Kultury i Nauki , klubach i kawiarniach w centrum Warszawy.

d40wfdk

– Uczestnicy gry będą musieli zmierzyć się z takimi wyzwaniami jak składanie sprzętu muzycznego z rozsypanych części czy też komponowanie własnych utworów w edytorze muzycznym. Wszystkim gwarantujemy doskonałą zabawę, niezwykłą muzyczną przygodę oraz możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród, m.in. wysokiej klasy sprzętu audio – mówi organizator, dyrektor firmy Games Development Marcin Mitzner.

Gra adresowana jest głównie do młodzieży, ale uczestnikiem może zostać każdy. Zbierz 3-, 4- lub 5-osobową drużynę i wyślij zgłoszenie: miastojestmuzyka@16wersow.pl. Możesz też zapisać się sam/sama! *Udział w zabawie bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. *Szczegółowe dane oraz harmonogram gry zostaną przesłane uczestnikom po rejestracji.

d40wfdk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40wfdk
Więcej tematów