Trwa ładowanie...

Marzysz by zostać modelką? Jest okazja!

Za kilka dni odbędzie się ostatni casting Elite Model Look

Marzysz by zostać modelką? Jest okazja!
d2a8skp
d2a8skp

Elite Model Look to konkurs dla każdej dziewczyny marzącej o karierze modelki. Być może to bilet na międzynarodowe wybiegi i okładki najbardziej znanych magazynów mody. Cindy Crawford, Stephanie Seymour czy Gisele Bundchen karierę zaczynały właśnie w ten sposób. W tym roku castingi kończą się w Warszawie. Zespół po raz ostatni szukać będzie przyszłych gwiazd światowych wybiegów.

W sobotę 6 lipca przedstawiciele firmy spotkają się z kandydatkami w Galerii Mokotów. Na ten ostatni casting, specjalnie z paryskiej agencji, gościnnie przyjedzie znany booker - Jeremy Marmiese. Załoga Elite czekać będzie od godz. 11.00 do 19.00. Każda z przybyłych będzie miała szansę udziału w tym największym modelingowym przedsięwzięciu. Dodatkowo na wszystkie panie, które tego dnia odwiedzą centrum czeka strefa beauty elite.

Aby wziąć udział w castingu należy:
- być kobietą
- mieć od 14 do 22 lat (dziewczęta poniżej 18 roku życia muszą przynieść zgodę opiekuna na ich udział w konkursie)
- mieć przynajmniej 172 cm wzrostu
- założyć ubranie podkreślające figurę (np. obcisły top, leginsy)
- zrobić bardzo delikatny makijaż, lub nie malować się w ogóle
- przynieść gumkę do spięcia włosów.

d2a8skp

Zwieńczeniem wszystkich castingów będzie wybór najlepszych kandydatek. Finalistki wybierane są nie tylko na podstawie ich fotogeniczności, osobowości czy naturalnego piękna, ale także ze względu na ich potencjał - stąd z wybranymi dziewczętami francuscy i polscy przedstawiciele agencji spotkają się osobiście. Wszystkie będą miały szanse zaprezentowania się podczas finału a* jedna z nich zakwalifikuje się do światowego finału elite model look 2013.* W finale wezmą udział finalistki ze wszystkich 70 krajów, w których przeprowadzany jest konkurs. Nagrodą główną, prócz niezapomnianej przygody, jest trzyletni kontrakt z najbardziej znaną agencją świata - Elite.

Dodatkowe szczegóły znajdziecie na TYM fanpejdżu.

d2a8skp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a8skp
Więcej tematów