Trwa ładowanie...

Marriott i La Regina zdobyły World Travel Awards!

To najwyższe wyróżnienie w przemyśle turystycznym!

Marriott i La Regina zdobyły World Travel Awards!
dl4xq73
dl4xq73

Rozdano tegoroczne nagrody w prestiżowym konkursie World Travel Awards. W Polsce otrzymały je tylko dwa hotele: Warsaw Marriott (w kategorii Poland's Leading Business Hotel) i Le Regina Warsaw (w kategorii Poland's Leading Hotel). Przyznawane od 1993 roku World Travel Awards są najwyższym wyróżnieniem w przemyśle turystycznym.

- Ta międzynarodowa nagroda jest ukoronowaniem ciężkiej pracy mojego zespołu. Jestem bardzo wzruszony, że nasze starania zostały docenione przez klientów i partnerów hotelu Marriott. Będziemy dalej dążyć do perfekcji w dostarczaniu najwyższej jakości usług - powiedział po odebraniu nagrody Albert Helms, dyrektor generalny hotelu Marriott w Warszawie.

W ramach konkursu wybierane są najlepsze hotele w 10 regionach świata – w Europie, Afryce, Azji, na Wyspach Karaibskich, w obydwu Amerykach i Ameryce Środkowej, Australii oraz na Oceanie Indyjskim i na Środkowym Wschodzie. Na terenie poszczególnych państw wyróżniane są najlepsze hotele biznesowe (Leading Business Hotels) oraz najlepsze hotele (Leading Hotels). World Travel Awards to najważniejsza ze światowych organizacji turystycznych.

Znajdujący się nieopodal Dworca Centralnego w Warszawie hotel Marriott oddaje do dyspozycji gości 518 pokoi, w tym 95 apartamentów. Na zaplecze konferencyjne obiektu składa się 19 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 2,6 tys. mkw.

dl4xq73

Le Regina Warsaw to hotel klasy upscale deluxe. Posiada 58 oryginalnie urządzonych pokoi, 3 wyjątkowe apartamenty, salę konferencyjną dla 120 osób. Mieści się w historycznym Pałacu Mokrowskich.

dl4xq73
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl4xq73
Więcej tematów