Trwa ładowanie...

Marihuana na Ursynowie!

Policjanci przejęli znaczną ilość!

Marihuana na Ursynowie!
d3ktgow
d3ktgow

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu udali się wczoraj do jednego z mieszkań na Ursynowie. Według posiadanych przez nich informacji, miała tam przebywać osoba posiadająca narkotyki. Tak rzeczywiście było - funkcjonariusze znaleźli przy właścicielu lokalu metalowe pudełko z roślinnym suszem. Podczas przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli trzy pojemniki z kwiatostanami konopi indyjskich. Okazało się, że Dariusz J. najprawdopodobniej przechowuje również narkotyki w drugim mieszkaniu. 43-latek został zatrzymany.

W sumie funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniach należących do zatrzymanego Dariusza J. marihuanę i haszysz, a w podwarszawskiej miejscowości odkryli jeszcze krzewy konopi, które najprawdopodobniej uprawiał 43-latek. Do sprawy zabezpieczono ponad dwa kilogramy różnych substancji, które zostaną przesłane do biegłego. Dariusz J. został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał dwa zarzuty. 43-latek grozi odpowiedzialność za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę krzewów konopi. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze odkryli także miejsce, gdzie mężczyzna prawdopodobnie uprawiał krzewy konopi. W podwarszawskiej miejscowości stróże prawa ujawnili dwie rośliny. Do sprawy zabezpieczono ponad dwa kilogramy różnych substancji, które zostaną przesłane do biegłego. Dariusz J. został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał dwa zarzuty. 43-latkowi grozi odpowiedzialność za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę krzewów konopi. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

d3ktgow
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ktgow
Więcej tematów