Trwa ładowanie...

Mapa Dumy i Wstydu: Ochota

Duma: Park Szczęśliwicki

Mapa Dumy i Wstydu: Ochota
d4e5rmn
d4e5rmn

Szczęśliwice to najlepsze miejsce dla wszystkich,cudne miejsce do rekreacji i jak również do wypoczynku - pisze nam pani Gosia. Parki i inne tereny zielone to te miejsca w Warszawie, które bardzo często zgłaszacie do naszej Mapy Dumy i Wstydu w kategorii "Duma". Czy to kwestia ich dobrego stanu czy potrzeba warszawiaków spędzania czasu na łonie natury?

Obszar ten nie został zabudowany ze względu na wydobycie gliny dla cegielni braci Oppenheimów. Niezabudowane tereny przyciągały tu tabory cygańskie, po wojnie zaś zwożono tu* śmieci, a zwłaszcza gruz. Niedługo potem tereny zamieniono w park miejski. Ważnym punktem w parku jest bez wątpienia Górka Szcześliwicka* - sztucznie stworzone wzniesienie o wysokości 138 m n.p.m. Mieści się tam Całoroczny Stok Narciarski Szczęśliwice.

Czy lubicie to miejsce? A może jest tam coś, co warto by było zmienić?

Dziękujemy Wam za wielką aktywność przy współtworzeniu mapy . Wszystkie nurtujące Was problemy zostaną przekazane do Ratusza. Będziemy pilnowali, by je jak najszybciej rozwiązano. Program poświęcony projektowi przez cały okres tworzenia mapy będzie emitowany podczas czwartkowych wydań audycji „Poranek w RDC” o godz. 9:30. Codzienne aktualności będzie można znaleźć u nas, w WawaLove.pl i na naszym fanpejdżu .

d4e5rmn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e5rmn
Więcej tematów