Trwa ładowanie...

Mamy Dzieci Bez Mamy

Już w najbliższą sobotę 5 stycznia w Teatrze Kamienica odbędzie się charytatywna impreza. Część wydarzeń jest za darmo!

Mamy Dzieci Bez Mamy
d1emjog
d1emjog

Pierwsza część, na którą wstęp jest wolny,przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi, a w jej ramach szereg atrakcji: spektakl "Pchła Szachrajka" w reż. Krzysztofa Kołbasiuka, występ taneczny zespołu „Focus”, Piotr Boruta – clown i mim wraz ze swoim kudłatym towarzyszem Czocherem, czyli „Czocher i jego Pan”, a także znane wszystkim dzieciom „Domisie”. Bajki dzieciom poczytają Magdalena Różczka, i Ewa Ziętek. Odbędzie się też licytacja kolażu warszawskiego Katarzyny Osipowicz, fotografii Lidii Skuzy i kalendarza „Dżentelmeni” z autografami.

Druga część imprezy zaczyna się o godz. 19.30 - to wielki koncert galowy z gwiazdami - wyjątkowy wieczór, podczas którego będzie można podziwiać znakomitych wykonawców polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Bardzo rzadko zdarza się okazja, żeby podczas jednego wieczoru, na tej samej scenie można było podziwiać tak wspaniałych wykonawców. To jedyna okazja, żeby rozerwać się w tak dobrym towarzystwie. Tym bardziej, że można przy tej okazji zrobić coś dobrego. Koncert poprowadzą: Marcin Perchuć i Krzysztof Pluskota, a wystąpią m.in. takie gwiazdy jak: Joanna Trzepiecińska, Artur Barciś, Cezary Żak, Katarzyna Żak, Matylda Damięcka, Rafał Rutkowski, Monika Dryl, Aneta Todorczuk-Perchuć, Krystyna Tkacz, Piotr Polk, Emilian Kamiński, Justyna Sieńczyłło, Paweł Domagała, Piotr Ligienza, Jakub Wieczorek, Sławek Zapała, Magdalena Smalara, Leszek Lichota, Jan Bzdawka, Emilia Komarnicka, kwartet Rampa.

Będzie to koncert z klasą, poczuciem humoru i uznanymi wykonawcami. Całkowity dochód z imprezy będzie przeznaczony na Fundację „Mamy dzieci”. Bilety-cegiełki w cenie 50 zł można nabyć w kasie Teatru Kamienica, w Domu Dziecka nr 9 (ul. Korotyńskiego 13) oraz wpłacając na konto Fundacji równowartość cegiełki, podając w tytule swoje imię i nazwisko, a bilet/y będą czekać w dniu koncertu w kasach teatru. Dane do przelewuznaleźć można na stronie: www.mamydzieci.org.

d1emjog
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1emjog
Więcej tematów