Trwa ładowanie...

LOT uruchamia bezpośrednie połączenie z Warszawy do Tokio

Znamy ceny biletów!

LOT uruchamia bezpośrednie połączenie z Warszawy do Tokio
d2vng3c
d2vng3c

Po raz pierwszy z Warszawy do Tokio będziemy mogli polecieć już 13 stycznia przyszłego roku. To pierwsze połączenie LOT-u o takiej skali.

Jak poinformował przewoźnik, bezpośrednie rejsy do stolicy Kraju Kwitnącej Wiśni zostaną uruchomione tuż po zakończeniu trwającego właśnie procesu restrukturyzacji. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji trzy rejsy tygodniowo, realizowane m.in. Boeingami 787 Dreamliner. Wyloty do Tokio zaplanowano na środy, piątki oraz niedziele, natomiast rejsy powrotne do Warszawy będą się odbywały w czwartki, niedziele i poniedziałki z lotniska Narita.

- Od 2016 roku będziemy się już tylko rozwijać. Stawiamy na rozwój hubu w Warszawie i jestem pewien, że dzięki rejsom do Tokio nasza oferta będzie jeszcze lepszą alternatywą dla większych lotnisk w Europie. LOT będzie oferował najbardziej efektywną podróż i zdecydowanie najkrótsze czasy przesiadek dla pasażerów z Polski i innych krajów regionu – powiedział m.in.Sebastian Mikosz, p rezes PLL LOT.

Dodatkową atrakcją czekającą na pasażerów będą oryginalne japońskie dania w menu oraz muzyka, filmy i seriale w tej wersji językowej. Przelot w jedną stronę będzie trwał około 10 godzin. Ceny zaczynają się od 2164 PLN. Pierwsze bilety trafiły już do sprzedaży. Przypomnijmy, że połączenie z Tokio będzie drugą (po Pekinie)
tak daleką azjatycką trasą w rozkładzie LOT-u. Przewoźnik zapowiada uruchomienie kolejnych, które wystartują już w przyszłym roku.

d2vng3c
d2vng3c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vng3c
Więcej tematów