Trwa ładowanie...

Legendarny festiwal reggae powraca po 30 latach!

4 października pod Pałacem Kultury i Nauki, odbędzie się legendarny Grand Festiwal Róbrege. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy na kilka godzin chcą odpłynąć z kontynentu kapitałów na wyspę wolności

Legendarny festiwal reggae powraca po 30 latach!
d3g0rsi
d3g0rsi

Reaktywowana w ubiegłym roku impreza, swoje początki miała w 1983 roku. Wtedy to właśnie Centralny Klub Studentów Uniwersytetu Warszawskiego HYBRYDY, zorganizował pierwszy festiwal, który niedługo później obrósł w legendę. Dziś mimo że czasy się zmieniły, zmienił się system gospodarczy, polityczny, a także mentalność młodych, to jedno pozostaje niezmienne – pragnienie i pieśń wolności - mówią organizatorzy.

Na scenie oprócz takich legend jak: Macka B & ROOTS RAGGA BAND czy Jafia Namuel wystąpią młodsi artyści: KaCeZet & Fundamenty, Damian Syjonfam, Warsaw Afrobeat Orchestra. Tegorocznemu koncertowi towarzyszyć będą również warsztaty gry na bębnach, FlapArt, wykłady art-managerskie, seminarium filmowe "Wolne Rytmy", projekcje filmów „Beats of Freedom” i „Joe Strummer” oraz after party.

Impreza odbędzie się na placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki od strony ul. Świętokrzyskiej. Początek koncertów od godz. 16:30. Bilety w cenie 40 zł (w dniu koncertu 50 zł) dostępne są online na Ebilet.pl.Debata w Studiu Festiwalowym Polskiego Radia RDC – godz. 15:30.

d3g0rsi
d3g0rsi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g0rsi
Więcej tematów