Trwa ładowanie...

Lajk.TV szuka prezenterów!

Macie parcie na szkło? Przyjdźcie na casting!

Lajk.TV szuka prezenterów!
d4hykmk
d4hykmk

Lajk.TV - nowa, warszawska telewizja, o której niedawno pisaliśmy poszukuje prezenterek/prezenterów. Jeśli macie parcie na szkło, lubicie przemawiać do społeczeństwa, interesujecie się czymś nietuzinkowym i potraficie o tym opowiadać, ta praca jest dla Was.

Lajk.TV szuka ludzi, którzy nie boją się wygłupiać przed kamerą, mają pomysł na swój autorski program i chcieliby go zaprezentować - vlogerów i blogerów, którzy chcą występować przed kamerą.****

Co trzeba przygotować? CV (w formacie PDF), testowe nagranie (może być nawet telefonem), w którym w 90 sekund omówisz wybrany przez Ciebie news z kategorii: rozrywka/show biznes, moda/uroda, biznes, sport lub motoryzacja.

Wszystko należy wysłać na adres o2tv@firma.o2.pl koniecznie podając kategorie (wybierając z powyższej listy), w których czujecie się najlepiej.

d4hykmk

Najbardziej zarażonych zaprosimy na terapię 19 stycznia w naszym studiu w centrum Warszawy (Lajk.TV mieści się przy Świętokrzyskiej 31/33A) na nagranie testowe. Przypadkom nieuleczalnym damy pracę! - czytamy w ogłoszeniu.

Szczegóły oferty można znaleźć TUTAJ .

d4hykmk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hykmk
Więcej tematów