Trwa ładowanie...

Książek od metra...w tramwaju!

W najbliższą sobotę, o godzinie 14:30 ulicami Warszawy przejedzie tramwaj, z którego na przystankach będą rozdawane książki!

Książek od metra...w tramwaju!
d3ic90i
d3ic90i

W najbliższą sobotę, 28 września o godzinie 14:30 ulicami Warszawy przejedzie tramwaj, z którego na przystankach będą rozdawane książki! Książki będą wydawane przez drzwi, po czym tramwaj będzie pędził dalej, aby zdążyć dojechać do wszystkich zaplanowanych miejsc.

Tramwaj pojedzie trasą: Puławska – Woronicza – Wołoska – Kielecka – Al. Niepodległości –Waryńskiego – Al. Jana Pawła – Rondo ONZ – Rondo Radosława – Starzyńskiego – Dw. Gdański – Most Gdański – Jagiellońska – Ratuszowa ZOO - KONIEC TRASY (ok godz.15:30).

d3ic90i

Co to jest "Książek od metra"?

Na Facebooku powstała strona Książek od Metra - jej autorzy zachęcają warszawiaków, aby ci przejrzeli swoje domowe biblioteki, znaleźli te pozycje, które ich nie interesują (zostały przeczytane/nie są dla właściciela interesujące) i przynieśli je na stację metra.

Książkę, którą chcemy zostawić w metrze dla innego czytelnika, należy podpisać tekstem ''Książek od Metra/CzytamCzytam'' i zostawić ją dzisiaj w metrze (można je też położyć w tramwaju lub autobusie - te z powierzchni - w końcu trafią do podziemi). Książki rozkładamy po jednej sztuce - nie w siatkach / reklamówkach / kartonach, bo mogą zostać uznane za śmieci lub bombę.

Zróbcie zdjęcia takich podrzucanych książek i wyślijcie na adres: czytam-czytam@szeptem.pl

Przeczytałeś? Zostaw książkę w Metrze. Niech stanie się ono darmową biblioteką! Zachęcamy do udziału w akcji!


Tramwajom Warszawskim organizatorzy dziękują za wsparcie! www.tw.waw.pl

d3ic90i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ic90i
Więcej tematów