Trwa ładowanie...

Kryminalna gra miejska „Wyścig z mordercą”

Zabawa inspirowana będzie powieścią Joanny Chmielewskiej „Wyścigi"

Kryminalna gra miejska „Wyścig z mordercą”
d14tens
d14tens

Zarówno znawcy kryminałów Chmielewskiej, jak i osoby, które nie czytały powieści będą się świetnie bawić tropiąc mordercę. Do udziału w grze miejskiej zaproszeni są miłośnicy pióra autorki powieści „Wyścigi”. Przed graczami nie lada wyzwanie - będą musieli przesłuchać świadków i ocenić, którzy z nich przekazują prawdziwe lub fałszywe zeznania. Kto jest mordercą? Wygrywa ten, kto pierwszy poda prawidłową odpowiedź.

Organizatorzy czekają na całe rodziny , grupy przyjaciół, drużyny z jednego bloku i podwórka, a także na graczy indywidualnych.

START: niedziela 27 października, godz. 13:00 na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec , tam gdzie znaleziono ciało ofiary z powieści Joanny Chmielewskiej: „Za fontanną, w zaroślach niżej, pod tym wielkim krzakiem berberysu”.

d14tens

FINAŁ: godz. 14:00 wręczenie nagród za najszybsze rozwiązanie zagadki kryminalnej i losowanie upominków pośród wszystkich uczestników projektu.

Aby wziąć udział w grze wystarczy: mieć ze sobą długopis i przyjść na 5 minut przed rozpoczęciem gry na miejsce startu.

UWAGA: Liczba uczestników grających w jednej drużynie nie może przekraczać 5 osób. Dzieci i młodzież niepełnoletnią zapraszamy z rodzicami lub opiekunami.

d14tens
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14tens
Więcej tematów