Trwa ładowanie...

Kradł samochodowe koła. Pomagała mu żona

Działali na terenie Mokotowa, Ursynowa i Pragi Południe

Kradł samochodowe koła. Pomagała mu żona
d11rc4p
d11rc4p

Policjanci z mokotowskiego wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko mieniu od jakiegoś czasu zajmowali się sprawą dotyczącą kradzieży felg wraz z oponami z samochodu marki BMW. Właściciel pojazdu oszacował wartość strat na kwotę ponad 18 tys. złotych. Przełom w śledztwie nastąpił, kiedy funkcjonariusze ustalili, że skradzione akcesoria zostały wystawione do sprzedaży na aukcji internetowej. Dzięki kolejnym informacjom funkcjonariusze dotarli do osoby, która może mieć związek z tym przestępstwem.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, a w trakcie czynności procesowych wyszło na jaw, że nie jest to jedyne takie przestępstwo na jakiego koncie. 33-latek wskazał mundurowych miejsca, gdzie w ostatnich miesiącach dokonał kradzieży. Działał on na terenie Mokotowa, Ursynowa i Pragi Południe, a jego łupem mogły paść koła warte blisko 40 tys. złotych. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna nie działał sam, a jego wspólnikiem była … żona.****

Policjanci przedstawili już 25-latce i 33-latkowi zarzuty za kradzieże w ośmiu takich sprawach. Funkcjonariusze odzyskali także opony z felgami skradzione z bmw. Innie, nie odzyskane koła zostały sprzedane w skupach złomu. Za kradzież może im grozić kara do 5 lat więzienia.

d11rc4p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11rc4p
Więcej tematów