Trwa ładowanie...

Kolejne utrudnienia na ul. Puławskiej

W nocy z wtorku na środę zamknięta dla ruchu zostanie wschodnia jezdnia ul. Puławskiej przy skrzyżowaniu z Domaniewską

Kolejne utrudnienia na ul. Puławskiej
dd2550u
dd2550u

Drogowcy rozpoczną przebudowę wchodniej jezdni ul. Puławskiej na wysokości ul. Domaniewskiej – w tym miejscu powstanie wlot budowanego przedłużenia al. Komisji Edukacji Narodowej.

W nocy z wtorku na środę (z 6 na 7 sierpnia) robotnicy zamkną fragment jezdni ul. Puławskiej prowadzący w kierunku Centrum. Samochody zostaną skierowane na objazd al. Niepodległości i ul. Woronicza. Objazdem będą się poruszały także autobusy linii nocnej N37. Nadal zamknięty będzie odcinek ul. Domaniewskiej pomiędzy ul. Puławską a al. Niepodległości.

Budowa przedłużenia al. Komisji Edukacji Narodowej od al. Wilanowskiej do ul. Puławskiej jest inwestycją prowadzoną przez dzielnicę Mokotów. W ramach tego przedsięwzięcia powstaje droga od al. Wilanowskiej do ul. Puławskiej (dwie jezdnie po dwa pasy ruchu), przebudowany zostanie fragment ul. Puławskiej (odcinek jezdni zachodniej i nowe torowisko są już gotowe), poszerzona do dwóch jezdni ul. Domaniewska pomiędzy ul. Puławską a al. Niepodległości oraz przebudowane skrzyżowanie ul. Domaniewskiej i al. Niepodległości (prace są zakończone).

Cała inwestycja ma się zakończyć we wrześniu.

dd2550u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd2550u
Więcej tematów