Trwa ładowanie...

Kolejne utrudnienia na trasie do Radomia. "Awaria sieci, pociągi na objazdach"

Tym razem chodzi o odcinek pomiędzy Piasecznem a Czachówkiem.

Kolejne utrudnienia na trasie do Radomia. "Awaria sieci, pociągi na objazdach"
df93kvo
df93kvo

Pasażerowie kolei muszą liczyć się z trudnościami, w związku z awarią sieci trakcyjnej do której doszło po godz. 11.00. Usterka infrastruktury oraz brak napięcia spowodował, że na trasie do Radomia utknął nawet jeden z pociągów. Stało się to w okolicy stacji PKP Ustanówek, a sam skład został wycofany do Piaseczna. Została zorganizowana zastępcza komunikacja autobusowa.

Na chwilę obecną trudno stwierdzić, jak długo potrwają wszystkie utrudnienia . Odwołano już jeden ze składów, a kilka innych skierowano na trasy objazdowe. Na odcinku Piaseczno PKP Dworcowa - Gabryelin ul. Dębowa/Akacjowa kursowały również tymczasowo autokary jednego z prywatnych przewoźników.

Od godz. 11.20 do odwołania wprowadzono honorowanie biletów KM, w następujących liniach ZTM:

- 709 i 727 na odc. PKP Piaseczno - Metro Wilanowska

- 504 Novotel – Poleczki

df93kvo

- 189 PKP Służewiec – Metro Służew

- 165 cała trasa

- 148 Lotnisko Chopina – Poleczki

- 209, 715 PKP Jeziorki – Puławska/Metro Wilanowska

- w metrze linia M1 na odc.Wilanowska - Centrum w obu kierunkach

- w pociągach SKM linii S2 i S3 na odc. Warszawa Lotnisko Chopina - Warszawa Śródmieście/Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia.

- Ponadto przypominamy, że w pociągach SKM linii S2 na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Lotnisko Chopina oraz S3 na odcinku Warszawa Płudy – Warszawa Lotnisko Chopina honorowane są wszystkie bilety z taryfy Kolei Mazowieckich, w tym również Bilet Lotniskowy. - doprecyzował na swojej stronie Zarząd Transportu Miejskiego.

df93kvo

Przypomnijmy, że wczoraj informowaliśmy o tym, iż dwa wagony składu Kolei Mazowieckich wypadły z torów, przy dojeździe do stacji w Wołominie. Nikomu nic się nie stało, ale pasażerowie musieli poczekać na inny pociąg. Utrudnienia nie ominęły również mieszkańców niektórych podwarszawskich miejscowości (m.in. Zielonki). O szczegółach można przeczytać tutaj .

df93kvo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df93kvo
Więcej tematów