Trwa ładowanie...

Kardynał Nycz zrobił "selfie dla Maryi". Jego zdjęcie będzie na Jasnej Górze

"Nadsyłanie zdjęć połączone jest ze składaniem duchowych darów dla Matki Bożej".

Kardynał Nycz zrobił "selfie dla Maryi". Jego zdjęcie będzie na Jasnej Górze
d1pwxni
d1pwxni

Kardynał Nycz przyłączył się do jasnogórskiej inicjatywy i wysłał... "selfie dla Maryi". - Nadsyłanie zdjęć połączone jest ze składaniem duchowych darów dla Matki Bożej - podkreślają organizatorzy.

Trwa akcja "selfie dla Maryi". Jak zaznaczają organizatorzy, jej celem jest "zbudowanie ze zdjęć NADESŁANYCH PRZEZ INTERNET Mozaikę Wizerunku Częstochowskiego". - Pragniemy przez to wyrazić, że chcemy być Obliczem Maryi. Nadsyłanie zdjęć połączone jest ze składaniem duchowych darów dla Matki Bożej - czytamy na stronie internetowej.

Swoje zdjęcie przesłał również... biskup metropolita warszawski kardynał Kazimierz Nycz. Fotografia kapłana pojawiła się na Twitterze Archidiecezji Warszawskiej.

Kard. właśnie przyłączył się do inicjatywy Własne możecie wysyłać do końca lipca > Jak?

— Arch Warszawska (@archwwa)

d1pwxni

Wizerunek Maryi z nadesłanych zdjęć zostanie umieszczony na jasnogórskich wałach podczas głównych uroczystości jubileuszowych 26 sierpnia w uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Pojawi się również w Internecie. Swoje zdjęcie będzie można znaleźć w Wizerunku Maryi po 26 sierpnia na stronie http://mozaika.koronamaryi.pl.

d1pwxni
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pwxni
Więcej tematów