Trwa ładowanie...

Już wkrótce Festiwal Bom Dia Brasil

Parada brazylijska, futbol, samba, targi latino, filmy, koncerty i inne atrakcje. Wawalove.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia

Już wkrótce Festiwal Bom Dia Brasil
d2ubfy5
d2ubfy5

Parada brazylijska, futbol, samba, targi latino, filmy, koncerty i inne atrakcje. Już wkrótce festiwal kultury brazylijskiej Bom Dia Brasil, który odbędzie się w różnych warszawskich lokalizacjach od 8 do 14 czerwca. To już dwunasta edycja imprezy. Wawalove.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Tegoroczny Festiwal Bom Dia Brasil nie mógłby odbyć się bez poruszenia tematyki, która wzbudza entuzjazm nie tylko wśród wielbicieli kultury brazylijskiej, lecz także fanów futbolu na całym świecie – mistrzostw świata w piłce nożnej. Dlatego* w poniedziałek 9 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się panel dyskusyjny „Copa do Mundo – Brasil 2014”. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele środowiska akademickiego, znawcy futbolu latynoamerykańskiego, sędziowie piłkarscy, dziennikarze i wszyscy ci, którym rozwój Brazylii nie jest obojętny. 12 czerwca zaplanowane jest również wspólne oglądanie meczu otwarcia - Brazylia-Chorwacja.* Dla osób pomalowanych w barwy brazylijskie oraz kibicujących z instrumentami napój gratis.

W trakcie Festiwalu nie zabraknie nastrojowych dźwięków takich brazylijskich artystów, jak Zeca Afonso, Djavan czy Caetano Veloso. Usłyszymy je w autorskiej aranżacji i interpretacji multiinstrumentalisty João Balão podczas koncertu „Pieśni Atlantyku”. W programie znalazły się także przegląd kina brazylijskiego, monodram „Garrincha”, impreza Festa Grande do Bom Dia Brasil 2014 oraz Targi Latino, których uczestnicy poznają wszystkie smaki i kolory Brazylii.

d2ubfy5

Szczegółowy program jest dostępny TUTAJ .

d2ubfy5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ubfy5
Więcej tematów