Trwa ładowanie...

Już w sobotę startują Warszawskie Strefy Rodziny

27 czerwca od godz. 11.00 wraca przestrzeń do wspólnych warsztatów i animacji dla rodziców z dziećmi

Już w sobotę startują Warszawskie Strefy Rodziny
d46b2i2
d46b2i2

Jedna z nich jest zlokalizowana przy ul. Starej 4 na Podzamczu, natomiast druga znajduje się na Pradze-Północ, przy ul. Środkowej 9. Warszawskie Strefy Rodziny działały również w poprzednich latach i podobnie teraz, będą czekały na swoich gości w każdy weekend w godzinach 11.00-18.00. Oferta jest szczególnie atrakcyjna dla rodzin z małymi dziećmi i obejmuje m.in. konkursy plastyczne oraz gry sportowe czy planszowe. Dzieci otrzymają specjalnie wydzieloną dla siebie przestrzeń, podczas gdy rodzice będą mogli odpocząć w tzw. Strefie Relaksu.

- W minione wakacje Warszawska Strefa Rodziny na Podzamczu i druga, na Pradze, cieszyły się bardzo dużym powodzeniem - odwiedziło je ponad 30 tysięcy osób. Serdecznie zapraszam rodziców z dziećmi do wspólnego spędzenia czasu właśnie w tych miejscach - powiedziała Hanna Gronkiewicz–Waltz, Prezydent Warszawy.

Warszawski ratusz realizuje ten projekt w ramach programu „Rodzina”, który został zapisany w Społecznej Strategii Warszawy. Wstęp dla wszystkich chętnych jest bezpłatny.

d46b2i2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46b2i2
Więcej tematów