Trwa ładowanie...

Jutro Dzień Otwarty w Pałacu Młodzieży

Zajęcia akrobatyki, warsztaty fotografii dla małych i dużych, rodzinne animacje teatralne. Otwarte zajęcia z hiszpańskiego, angielskiego, modelarstwa, rysunki, ceramiki. Koncerty, teatry, konkursy tańca

Jutro Dzień Otwarty w Pałacu Młodzieży
d2wh8bb
d2wh8bb

. To tylko mała część z wielu atrakcji, które czekają jutro na warszawiaków w Pałacu Kultury . Jutro bowiem, 8 lutego, w Pałacu Młodzieży odbędzie się Dzień Otwarty.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00 - 14:00, a wstęp jest wolny. Pełen program Dnia Otwartego w Pałacu Młodzieży znajdziecie TUTAJ (pdf).

Pałac Młodzieży jest największym w kraju ośrodkiem oświatowo-wychowawczym. 5 kwietnia 2010 roku Pałac skończył 55 lat. Obecnie Pałac to: około 5000 dziewcząt i chłopców w wieku od 6 do 19 lat, 90 instruktorów-wychowawców, 70 innych pracowników, oraz wielotysięczna rzesza przyjaciół (wśród nich przede wszystkim rodzice wychowanków). Instruktorzy - wychowawcy i aktywni rodzice to często, w przeszłości, uczestnicy pałacowych zajęć. Przez wszystkie lata przygodę z Pałacem Młodzieży przeżyło około 350 tysięcy młodych ludzi wzbogacając swoje zainteresowania i rozwijając zdolności.

d2wh8bb
d2wh8bb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wh8bb
Więcej tematów