Trwa ładowanie...

Jak dotrzeć na lotnisko w Modlinie?

Przegląd ofert przewoźników od najtańszej do najdroższej

Jak dotrzeć na lotnisko w Modlinie?
d20iz38
d20iz38

Serwis Fly4Free przygotował komplet informacji na temat opcji dojazdu na lotnisko. Oto lista możliwości dotarcia do Modlina w kolejności od oferty najtańszej do najdroższej:

1) Promocja firmy ModlinBus - pierwszy bilet z każdego kursu można kupić już za 1zł (kursy są mniej więcej co godzinę, więc upolować promocję nietrudno). Więcej informacji w punkcie nr6.

2) Translud: 8zł - linia numer 2 oraz 6, trasa z przesiadką w Modlinie. Autobusy odjeżdżają spod Domów Towarowych Centrum (można też wsiąść do autobusu m.in. na Warszawa Żerań FSO czy Dworzec Gdański). Przesiadka na przystanku Modlin Twierdza Pętla jest dopasowana do godzin przyjazdu autobusu z Warszawy.Rozkład jazdy możecie znaleźć na stronie przewoźnika.

3) PKS Polonus: 9 zł - jeżdżą jedynie do przystanku Modlin Twierdza Pętla, gdzie należy przesiąść się do wcześniej wspomnianego Transluda (8zł + 1zł Translud) lub przemierzyć trasę na lotnisko pieszo (ok. 25 minut). Autobusy Polonus odjeżdżają m.in. z przystanku przy Dworcu Centralnym. Rozkład jazdy na stronie przewoźnika.

d20iz38

4) Koleje Mazowieckie: 12 zł. Za przejazd pociągiem, a potem busem do Portu Lotniczego w Modlinie trzeba zapłacić w ofercie promocyjnej 12zł (jeżeli jesteś uczniem lub studentem, możesz kupić bilet ze zniżką do Modlina za 6 zł 40 gr, a następnie bilet na wahadłowy autobus do lotniska za 4 zł. Cena za podróż z Warszawy wyniesie wówczas 10 zł 60 gr). Podróż odbywa się z przesiadką w Modlinie, gdzie na stacji kolejowej przesiadamy się z pociągu do autobusu (przewoźnik to również Koleje Mazowieckie). Rozkład jazdy na stronie KM.

5) Intercity (TLK): od 21 zł. Od 16 października do Modlina można dostać się też pociągami grupy PKP Intercity. To dobra wiadomość szczególnie dla pasażerów spoza Warszawy, którzy nie są już zmuszeni do często kłopotliwych przesiadek w naszym mieście. Rozkład jazdy na stronie PKP.

6) Modlinbus: od 28 zł. To bezpośrednie połączenie autobusowe z centrum Warszawy na lotnisko w Modlinie. Autobus odjeżdża z centrum Warszawy, z okolic Dworca Centralnego. Rozkład jazdy na stronie przewoźnika.

7) Taksówki: 100zł.Część korporacji ma "na sztywno" ustaloną taką właśnie cenę.

d20iz38

Więcej informacji znajdziecie tutaj .

d20iz38
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20iz38
Więcej tematów