RegionalneWarszawaInauguracja projektu Miasto Cypel już dziś!

Inauguracja projektu Miasto Cypel już dziś!

Inauguracja projektu Miasto Cypel już dziś!

11.05.2012 08:04

Na Cyplu Czerniakowskim, nad Wisłą w centrum Warszawy, tego lata szykuje się mnóstwo wydarzeń kulturalnych i muzycznych. Początek już w ten weekend!

Bohater otwarcia Miasta Cypel to jedna z tych postaci, których przybycie do naszego kraju trwale wpisuje się w annały kultury i wydarzeń muzycznych. 11 maja po raz pierwszy w naszym kraju wystąpi złote dziecko amerykańskiej muzyki i show biznesu -* A-Trak**. W ciągu dekady od kiedy jako nastolatek wygrał DMC World DJ Championship w 1997 roku A-Trak zdążył przywrócić turntablismowi jego rdzennie imprezową funkcję. **To on ****razem z Armandem van Heldenem pod szyldem Duck Sauce stworzył hit dekady "Barbra Streisand". *Kwintesencją jego życiowej passy jest powołana przez niego wytwórnia "Fool's Gold" o drogocennej nazwie i katalogu artystów, wśród których znajdują się Kid Cudi, Kavinsky, Kid Sister, Laidback Luke czy wreszcie Chromeo tworzone w połowie przez jego rodzonego brata.

A-TRAK (Fool's Gold, Duck Sauce / NYC)
Support: T.B.A.
START: 19:00
WSTĘP: 20zł

A co w sobotę?

Tego dnia w**stęp będzie wolny!**Tego dnia odbędzie się całodzienny piknik otwarciowy i konkretny wieczorny lineup.

Flea Market - już od godziny 14:00. We współpracy z NITCA, Uwolnij Łacha, Mobile Store i Garażówką na cyplu będą się odbywały regularne wydarzenia targowe, na którym będzie można nie tylko wszystko kupić, ale i wszystko sprzedać. Dziesiątkom wystawców towarzyszyć będą warsztaty, m.in. z sitodruku i zajęcia dla dzieci. Będzie coś do zjedzenia, coś do posłuchania. Będzie też dużo sportu, za którym stanie Klub Sportów Miejskich Skarpa i Warszawską Ligę Ultimate.Masz pytanie, chcesz sprzedać swoje rzeczy? Skontaktuj się: fleamarketcypel@gmail.com

Od godziny 18:00 organizatorzy zapraszają na muzyczną ucztę - zagra czołówka polskiej sceny oraz Brenmar (Grizzly / NYC), wykonawca okrzyknięty muzycznym paradoksem za połączenie komercyjnego R'n'B z podziemnym stylem Chicago footwork czy UK bass. Jego produkcje dla Discobelle, Grizzly czy Enchufada obiegły parkiety na całym świecie, a występy przyciągają głodne syntetycznego up-tempo tłumy.

BRENMAR (Hum + Buzz, Grizzly / NYC)
Eltron John (Ktoś Cię Kocha)
The Phantom (Silverback Recordings)
Zeppy Zep (PL Funky)
Jedynak & J-Son (S1 Warsaw)
Hungry Hungry Models
Mia Twin & Kacper Bogacz (Balkoi Studio)
Ghostballet (Phantom Taxi Ride dj set)
Kofler (ŁĄŁĄŁĄ)

Gdzie: Miasto Cypel, ul. Zaruskiego 6, Warszawa

Więcej informacji znajdziecie * NA STRONIE*

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także