Trwa ładowanie...

"Iluminacje" - styczniowy wernisaż przy pl. Zbawiciela

Zapraszają organizatorzy i Galeria Funky

"Iluminacje" - styczniowy wernisaż przy pl. Zbawiciela
d38hr98
d38hr98

W sobotę 17 stycznia o godzinie 19:00 w Galerii Funky przy pl. Zbawiciela 2 rozpocznie się wernisaż wystawy "Iluminacje". Na ścianach galerii zawisną obrazy Michała Lasocika i fotografie Sebastiana Czarneckiego. O odpowiednią oprawę dźwiękową zadba projekt Heliocentrism. Wstęp wolny.

- Jesteśmy ludźmi wybierającymi wolność świadomościową ponad materialną nierzeczywistość -* opowiada Wawalove.pl Sebastian Czarnecki, współautor wystawy.* - Michał tworzy wizualnie. Potrafi z 60-letnich drzwi utworzyć duchową strukturę. Maluje na ścianach, na płótnach, deskach, oraz światłem na matrycy aparatu.

Sebastian Czarnecki jest z kolei fotografem pragnącym - jak nam opowiada - przywrócić Fotografii należne jej miejsce w panteonie sztuki. Niemożność jej zdefiniowania pcha go do ciągłego zabierania wszędzie ze sobą aparatu. Obu panów połączyła chęć tworzenia, a zaczęło się wszystko od jednego wypadu do lasu z aparatem i statywem. Od tej pory las jest ich nieodłącznym miejscem spotkań.

d38hr98

Na wystawie obaj artyści zaprezentują te prace (obrazy, fotografie i fotografiki), które są według nich bliskie tytułowi wystawy: "Iluminacje" - Bo przecież każda skończona praca to w jakimś stopniu małe oświecenie - mówi Sebastian Czarnecki.

Na otwarciu wystawy 17 stycznia zaprezentuje się także muzyczny projekt Heliocentrism .

Gdzie: Galeria Funky, pl. Zbawiciela 2
Kiedy: 17 stycznia (sobota) 2014 r. godz. 19:00
link do wydarzenia
Wstęp wolny!

d38hr98
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38hr98
Więcej tematów