Trwa ładowanie...

Groził, że ją zabije, a dzieci spali

Nachodził kobietę w jej miejscu zamieszkania i w miejscu pracy, wysyłał liczne smsy z groźbami, do tego uderzył ją w głowę i szarpał za włosy

Groził, że ją zabije, a dzieci spali
d2o2uvu
d2o2uvu

ilka dni temu policjanci z Białołęki kolejny raz interweniowali w związku z awanturującym się mężczyzną, który nękał byłą żonę. Mężczyzna za każdym razem przychodził do mieszkania kobiety, kopał drzwi i krzyczał. Policjanci zatrzymali Artura M.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 40-latek uporczywie nękał byłą żonę, groził jej pozbawieniem życia i spaleniem ich wspólnych małoletnich dzieci. Do tego mężczyzna nachodził kobietę w jej miejscu zamieszkania i w miejscu pracy, wysyłał liczne smsy z groźbami, do tego uderzył ją w głowę i szarpał za włosy. Taka sytuacja trwała od kilku miesięcy.

Artur M. trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zebrali materiał dowodowy w tej sprawie i przekazali 40-latka do prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące stalkingu, gróźb karalnych i uszkodzenia ciała. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec Artura M. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

d2o2uvu
d2o2uvu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o2uvu
Więcej tematów