Trwa ładowanie...

Gigantyczne opóźnienia remontu przy Marynarskiej. Tramwaje wrócą dopiero za rok

Do pracy w tzw. Mordorze, gdzie znajduje się jedno z głównych skupisk biurowych w stolicy, dojeżdża ok. 100 tys. osób.

Gigantyczne opóźnienia remontu przy Marynarskiej. Tramwaje wrócą dopiero za rok
d1al7c7
d1al7c7

Pracownicy tzw. Mordoru będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Remont ul. Marynarskiej, który miał zakończyć się we września, potrwa jeszcze kilka miesięcy. Ruch tramwajowy zostanie przywrócony dopiero pod koniec sierpnia przyszłego roku.

- W trakcie prowadzenia prac ujawniły się instalacje podziemne, których nie było w pierwotnym projekcie i które wymusiły zmiany w dokumentacji - poinformował Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych. Chodzi o ciepłociąg, który może zostać przeniesiony dopiero wiosną, po zakończeniu sezonu grzewczego. W przeciwnym razie mieszkańcom Służewca grozi odcięcice ogrzewania.

Oznacza to, że remont ul. Marynarskiej się opóźni. Prace na tym odcinku trwają już od zeszłego roku. Już wtedy wycofano ruch tramwajowy. Jest to ogromny problem dla mieszkańców i osób pracujących w tzw. Mordorze, gdzie znajduje się jedno z głównych skupisk biurowych w stolicy. Do pracy dojeżdża tam ok. 100 tys. osób.

źródło: RDC

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: 9 tysięcy osób pobiegnie dziś przez centrum stolicy. Rusza Biegnij Warszawo

d1al7c7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1al7c7
Więcej tematów