Trwa ładowanie...

Gdzie zgłosić słabo widoczne znaki drogowe? Podpowiadamy

Monitoring ZOM-u rozpoczyna się wiosną i trwa aż do jesieni

Gdzie zgłosić słabo widoczne znaki drogowe? Podpowiadamy
d6nh20z
d6nh20z

- Apelujemy do mieszkańców Warszawy, aby wspólnie z nami zadbali o bezpieczeństwo i zgłaszali niedostatecznie widoczne znaki drogowe - informuje Zarząd Oczyszczania Miasta i prosi by mieszkańcy Warszawy zgłaszajcie lokalizacje oznaczeń zasłoniętych przez gałęzie roślin.

Bujna zieleń przyuliczna pozytywnie wpływa na estetykę miasta. Jednak rozrastające się gałęzie drzew i krzewy mogą przysłaniać znaki drogowe. Jak to zrobić? Adresy takich lokalizacji należy zgłaszać do Miejskiego Centrum Kontaktu: telefonicznie pod numer 19115, przez portal www.warszawa19115.pl, mailem na adres: kontakt@um.warszawa.pl lub z pomocą aplikacji mobilnej Warszawa19115.

Monitoring służb rozpoczyna się wiosną i trwa aż do jesieni. - Najwięcej interwencji odnotowujemy po pełnym ulistnieniu drzew, ale także po obfitych deszczach, gdy gałęzie nasiąkną wodą i opuszczają się pod nadmiernym ciężarem - informuje Zofia Kłyk z ZOM -u i dodaje, że tylko w ubiegłym roku odsłonięto aż 1,3 tys. znaków drogowych.

Prośba skierowana jest także do zarządców dróg wewnętrznych, osiedlowych i gminnych oraz osób prywatnych, z których posesji wyrastają rośliny zasłaniające znaki.

d6nh20z
d6nh20z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6nh20z
Więcej tematów