Trwa ładowanie...

Gdzie spodziewać się weekendowych utrudnień? Zamknięta Strażacka i Warszawa Business Run

Kierowcy muszą liczyć się z objazdami oraz czasowym wyłączeniem ulic.

Gdzie spodziewać się weekendowych utrudnień? Zamknięta Strażacka i Warszawa Business Run
d3clksu
d3clksu

Od soboty, 5 września do poniedziałku, do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ulica Strażacka pomiędzy al. gen. Chruściela „Montera” a Zawiszaków. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Zawiszaków – Paderewskiego; Paderewskiego – Kordiana; Marsa – Żołnierska. Utrudnienia są związane z odtworzeniem nawierzchni po budowie wjazdów do powstającego sklepu.

W niedzielę, 6 września w godz. 9.00 – 14.30 odbędzie się impreza Warszawa Business Run. Na czas biegu wyłączone z ruchu będą m.in. pl. Teatralny, Wierzbowa, pl. Piłsudskiego, Krakowskie Przedmieście, Karowa, Focha oraz Moliera.

Dzień później, w poniedziałek 7 września, na PGE Stadionie Narodowym odbędzie się mecz eliminacji mistrzostw Europy 2016 Polska – Gibraltar. W związku z tym, od godz. 17.00 obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Księcia Poniatowskiego, al. Waszyngtona, Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński będzie wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów: posiadających identyfikatory SK, ZTM, taksówek oraz jednośladów. Otwarcie tego rejonu nastąpi około godz. 20.45.

Przypomnijmy, że utrudnień w ruchu można się też spodziewać w związku z festiwalem International Fireworks. Pisaliśmy o tym tutaj . Istotne zmiany czekają także na kierowców, ze względu na kontynuację remontu ulicy św. Wincentego .

d3clksu
d3clksu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3clksu
Więcej tematów