Trwa ładowanie...

Drugi sezon kina samochodowego pod Stadionem Narodowym

Już w piątek, 26 czerwca startuje kolejna edycja filmowych wieczorów na błoniach pod Narodowym

Drugi sezon kina samochodowego pod Stadionem Narodowym
d39xc5w
d39xc5w

Tegoroczna oferta zawiera 12 seansów, poprzedzonych wspólnym wybieraniem pozycji filmowych oraz dwa maratony. W tym sezonie kino samochodowe potrwa do 27 sierpnia, a emisje zaplanowano w czwartki. Maratony odbędą się z kolei w soboty. Inauguracyjny wieczór filmowy zostanie uświetniony projekcją oscarowego dzieła Piotra Pawlikowskiego "Idy".

Wybór taki był podyktowany nie tylko renomą samego filmu , ale też postulatami widzów z których duża część jeszcze go nie widziała. Organizatorzy zapewniają, że dobór repertuaru będzie zróżnicowany i dostosowany do wielu odbiorców. Tak jak podczas pierwszej edycji widzowie będą mieli do dyspozycji dwie strefy. Pierwszą, tzw. parkingową oraz drugą, roboczo nazwaną: „nie mam samochodu, to mam leżak”.

Obie z nich zostaną uruchomione już w najbliższy piątek o 18.30. Sama projekcja wystartuje o 21.15. Dla wszystkich gości, którzy pojawią się wcześniej organizatorzy przygotowali też niespodzianki motoryzacyjne. O tym, jaki film będzie wyświetlany pod Stadionem Narodowym może zdecydować każdy. Wystarczy wejść na oficjalną stronę projektu.

d39xc5w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39xc5w
Więcej tematów