Trwa ładowanie...

Dotknij mostu Kierbedzia. Golędzinów, fort i katastrofy mostowe (SPACER)

Mosty warszawskie nieraz podlegały różnym katastrofom - płonęły zwalały się do rzeki, były wysadzane, zmieniały przeznaczenie. Wycieczka do Instytutu Badawczego Dróg i Mostów

Dotknij mostu Kierbedzia. Golędzinów, fort i katastrofy mostowe (SPACER)
d2be69u
d2be69u

Mosty warszawskie nieraz podlegały różnym katastrofom - płonęły zwalały się do rzeki, były wysadzane, zmieniały przeznaczenie. Podczas wycieczki dowiemy się o tym wszystkim, ale nie na sucho, tylko dotykając niedostępnych na codzień, skrytych na strzeżonym pilnie terenie Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.* Można będzie dotknąć mostu Kierbedzia czy przedwojennego mostu Poniatowskiego oraz paru innych.* Oprócz tego resztki prawobrzeżnego fortu z lat trzydziestych XIX wieku, nowoczesne i atrakcyjne osiedle zbudowane przez dzielnicę.

*Wycieczka odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 13:00. *Spotkanie: ul. Wybrzeże Helskie przy ul. Starzyńskiego (parking k. zoo). Spacer potrwa ok. 2,5 godziny. Przewodnik: Jarek Spacerolog Praski. Organizator: Praska Ferajna. Przybliżona trasa: Starzyńskiego, Wybrzeże Puckie, Jagiellońska, Golędzinowska, Instytutowa. Spacery nie są biletowane, ale na zakończenie bardzo mile widziany napiwek dla przewodnika.

d2be69u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2be69u
Więcej tematów