Trwa ładowanie...

Dodatkowy nabór na kurs samoobrony "Bezpieczna warszawianka"

Zajęcia organizowane przez straż miejską są darmowe

Dodatkowy nabór na kurs samoobrony "Bezpieczna warszawianka"
d17fisb
d17fisb

Zainteresowanie kursem samoobrony " Bezpieczna Warszawianka " wciąż rośnie. Na styczniowe zajęcia - na które miało być 175 miejsc - zgłosiło się tyle osób, że zdecydowano się na dodatkowy nabór. Powstanie dodatkowa, 25-osobowa grupa. Zajęcia będą odbywać się w piątki o godz. 19.00.* Zapisy odbędą się w dniu 17 stycznia 2014 r. w godzinach 8.00 - 14.00 pod nr telefonu 22 855-33-11.* Zajęcia ruszą 24 stycznia i będą odbywać się w siedzibie Referatu Szkolenia Straży Miejskiej m. st. Warszawy przy ul. Szolc - Rogozińskiego 1 na Ursynowie . Zajęcia trwają 11 tygodni.

Panie pod okiem instruktorów poznają elementy krav-magi, ju-jitsu, karate. Nie chodzi jednak tylko o naukę zadawania ciosów. „Nie uczymy atakować, uczymy unikać ataku” – tak o kursie mówią instruktorzy. Uczestniczki kursu dowiadują się, jak do obrony wykorzystać przedmioty codziennego użytku: pilnik, klucze, dezodorant czy torebkę.

Udział w kursie jest bezpłatny.

Uczestniczka kursu musi być pełnoletnia, posiadać aktualne zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki umożliwiające udział w treningach fizycznych.

d17fisb
d17fisb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17fisb
Więcej tematów