Trwa ładowanie...

Dodatkowe pokazy mappingów oraz spektakle w Wilanowie

Dodatkowe pokazy mappingów oraz spektakle w Wilanowie
d4in1k3
d4in1k3

- W styczniu w ramach Królewskiego Ogrodu Światła przygotowaliśmy dodatkowe pokazy mappingów oraz spektakle „Królowa Śniegu” - informuje Wawalove.pl Magdalena Mastykarz z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Labirynt Światła , Ogród Wyobraźni i Złoty Dziedziniec możemy podziwiać w Wilanowie od 6 grudnia. Labirynt Światła, przypominający rzeczywistość z "Alicji w Krainie Czarów" znamy już z zeszłego roku. Ogród Wyobraźni to instalacja złożona z ponad 300 tys. kolorowych lampek, które rozświetlają ogród znajdujący się obok pałacu w Wilanowie . Światła ułożone są w barokowe wzory – latem wykorzystane są do tego kwiaty, zimą zastępują je tysiące diod. W Ogrodzie Wyobraźni światło *połączone jest z muzyką klasyczną. To instalacja świetlna zlokalizowana na dziedzińcu pałacowym, na którą składają się *fontanna i królewska karoca zaprzężona w sześć koni.

Mappingi zobaczyć możemy na fasadzie pałacu w Wilanowie w każdą sobotę, godz.: 17.30, 18.30, 19.30, 20.30.

Mappingi

To trójwymiarowy pokaz łączący światło, obraz i dźwięk. Jest wyświetlany na fasadzie pałacu wilanowskiego i wykorzystuje jego elementy architektoniczne do stworzenia iluzji ożywionego budynku. Podczas mappingów w oknach pałacowych pojawiają się król Jan III i królowa Marysieńka, widzowie są świadkami m.in. wjazdu orszaku oraz pokazu tańców dworskich.

d4in1k3

Kiedy: 4 stycznia 2015 r., godz.: 17.30, 18.30, 19.30, 20.30

Gdzie: dziedziniec główny

Bilety: 10 zł – bilet zwykły, 5 zł – bilet ulgowy, dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Bilet obejmuje mapping i zwiedzanie całego Królewskiego Ogrodu Światła.

„Królowa Śniegu”

To muzyczno-plastyczny spektakl pełen emocji, utrzymany w klimacie pięknej muzyki gitary elektrycznej i marionetek. Pobudzi wyobraźnię małych i dorosłych widzów, opowie niezwykłą historię o ciepłej miłości Kaja i Gerdy oraz o zimnej miłości Czarodzieja i Królowej Śniegu. Twórcy spektaklu wraz z publicznością spróbują odpowiedzieć na pytanie: Jaka jest Królowa Śniegu?

Kiedy: 10, 11, 24 stycznia 2015 r., godz. 15.00

Gdzie: Oranżeria

Bilety: 30 zł – bilet zwykły, 20 zł – bilet ulgowy

REZERWACJA: tel. 22 54 42 850, e-mail: bilety[at]muzeum-wilanow.pl

d4in1k3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4in1k3
Więcej tematów